Tüm Hileler ve Küçük "Trick"ler

Artil

Sergeant Knight at Arms
M&BWBWF&SNW
Best answers
0
victor_lion said:
Slm arkadaşlar ben bunların hepsini 2 yıl önce keşfettim siz biz bulduk diye sevinin durun :smile:
Eğer konudan bahsettiysen sen 2 yıl önce keşfettiysen konu 6 yıl önce açılmış.

anımalplanett

Recruit
Best answers
0
Bende kendi charımı export ladım müthis oldu bir hata yaptım oda cok hızlı kosuyo 1000 mtreyi 3 saniyede füze gibi gidiyo :grin: tek atıom bütün adamlara bi vurusta 600 700 cakıo

Alico555

Recruit
Best answers
0
bendende bi hile ozaman chet engineyi indirin link vermeyim kendi sitesinden indirin mb yi acın ordan pc simgesine basıp secin mb yi üstünüze 8 asker alın 8 i aratın new scan 1 ini dağıtın 7 yi aratın next scan diyip 1 ini da atıp 6 next 1 ini da at 5 next 1 ini daha at 4 next de orda kalanları alta al alttan valuelerini 1500 yap mesela üstünde 1500 asker var grubu ac kapat görükür.

Ottoman_Ekrem

Banned
Best answers
0
Konuyu tekrar hortlatalım yav 2006'dan beri başka hile bulunamadımı uleynn hackerlar bide hacker olcaklar ha  :twisted: ben oyuna yeni mod attım ama adamları değiştiremedim o başka bide şimdi harita eklemeye çalışıyom hackerların işini biz yapıyoz :grin:

ozgrcnk

Banned
Best answers
0
Caliph said:
Bide birşey söylemek istedim.Oyunun 0.800 versiyonu ile jelkalada otların arasında bulunan sandık artık bir ev ile sur arasında. :!:
biraz geç ama dostum lütfen bunun yerini söyle yalvarırım 1.011 oynuyorum lütfennn :sad: :sad: :sad: :sad: :cry: :cry: :cry: :cry:

The Lonely Wanderer

Grandmaster Knight
WBWF&SVC
Best answers
0
ya onurunu elliyorsun bazı lordlarla ilişkin artıyor yanlışlıkla.

sultan abrek han said:
Arkadaşlar bu bullet time ne oluyor valla anlamadım mount&blade i ilk çıktıgındanberi oynuyom valla çözemedim :grin: :grin:
Zamanı Yavaşlatıyor işte oklardan falan kurtuluyorsun.