Tüm ekranı aşırı fazla haydut sorunu

Users who are viewing this thread

saddamb

Recruit
Oyun içi süre arttıkça ana karakterim 61 yaşına geldi o kadar çok haydut ve haydut sığınağı var ki
haritada ilerlemek çok güç bilgisayar 2 şehir arasında yolculuk yaparken zorlanıyor fıngır fıngır haydut her yer
sığınaklara bir limit getirilmeli eğer varsa düşürülmeli ve sürelerinde bir oynama şart oyun içi 40-50 yıl geçince oyun içi derdimiz haydutlar olmuyor çünkü
ve yersiz çoğalmaları oyunu bozuyor resimdeki sığınakların birçoğunu zar zor temizlemiş olmama rağmen durum bu
gLLzv9q4_WhatsApp%20Image%202021-04-08%20at%2022.58.08.jpg

bu geri dönüşe katılıyorum. o kadar çok sığınak oluyo ki harita da, işten çıkılmaz hale geliyor. umarım taleworld buna bir çözüm düşünmüştür yada çözüm üretir.

Dostum geri bildirimin için teşekkürler, ben oyunu bu kadar çok oynayamamıştım haliyle oynadıkça hatalar meydana gelebiliyor, oyunun beta da olmasının amacı bu zaten. Geri bildirimin sayesinde tam sürüme kadar bu konuyu çözebilecekler

En nefret ettiğim şey. Seviye yerine uyguladığınız politikalara göre haydut sayısı belirlenmesi lazım. 70-80 haydut ordusu görmek yoruyor. Bannerlord da bunu bile değiştirmemişler

Back
Top Bottom