Sunucuya girdiğimde otomatikmen kickleniyorum

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

GregoryHeims

Recruit
Merhaba arkadaşlar, öncelikle warbandı steamden yeni aldım fakat oyunda çoklu oyuncuda herhangi bir sunucuya girdiğimde otomatikmen atılıyorum bunun için internette yazan herşeyi denedim zaten pek de bir bilgi yoktu.Oyunum orjinal,ping sorunum yok ve bilgisayarım gayet iyi.Bu oyunu oynamak için can atıyordum fakat son günlerde kabus oldu , yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler  :wink:

Kardeş bizde yeni aldık bizde de var o sorun. Daha önce serial hatalı diyordu o sorunu düzelttiler fakat şimdide bu sorun oluştu.

Öncelikle her sunucu için mi yoksa belli başlı sunucular için mi geçerli?

Bir ileti daha...

mectogan said:
Kardeş bizde yeni aldık bizde de var o sorun. Daha önce serial hatalı diyordu o sorunu düzelttiler fakat şimdide bu sorun oluştu.

Sorununu niye güncellemiyorsun o zaman?

Negatrm B. said:
Öncelikle her sunucu için mi yoksa belli başlı sunucular için mi geçerli?

Bir ileti daha...

mectogan said:

Sorununu niye güncellemiyorsun o zaman?
Her sunucuda oluyor. Bu arada afedersin unutmuşum güncelleyeceğim şimdi.

Evet bendede ilk serial key hatası veriyordu şuan sadece kickleniyorum bu sorunun çözümü yok mu ? Oyunu sildim yükledim yine olmadı. Bu arada evet her sunucu için geçerli gerek modlar gerek native olsun.

Yani kısaca steam bizi dolandırdı mı ? Bugün başka bir arkadaşımda aldı onda da aynı sorun oldu , en azından paramızı iade etsinler.

GregoryHeims said:
Yani kısaca steam bizi dolandırdı mı ? Bugün başka bir arkadaşımda aldı onda da aynı sorun oldu , en azından paramızı iade etsinler.
Warband'ı 1000 saat oynamışlığım var ve birden bu sorun çıktı bende.2 aydır uğraşıyorum çözemedim.Yeni bir tane alıp kurtuldum.En iyisi sen steam desteğe ulaş ordan anlat derdini.Eminim forumda çaresini bulan hiç kimse yoktur.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom