Sunucuya Bağlanılamadı

Users who are viewing this thread

ljynrbrk

Sergeant Knight
Arkadaşlar benim sorunum şu warbandda sunucu listesi geldikten sonra serverlara giriş yapamıyorum.Sunucuya bağlanılamadı hatası alıyorum.Uzun süredir bu hatayı alıyorum.Forumda bunun hakkında bir çok konu açılmış ama çözüm yok gibi bişey rlg.config falan filan hepsini denedim.Bu arada oyunum orjinal.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden Teşekkürler...

Bende de oluyordu aynı sorun, başka serverlardan denedim, onlar açıldı. Ama bende sadece belirli serverlarda öyle diyordu. Sende hepsinde diyorsa, sorun var demektir.

birde sorunun sebebi de önemli server a gir de yukarda bişeyler yüklenir, onlardan hangisi yüklenirken hata veriyor onu yazarsan iyi olur

ben yaptıklarımı anlatayım size steamden dosya doğrulama yaptım sildim tekrar kurdum olmadı
http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=204492.0
bu konuda arkadaşın sunduğu çözümleri yaptım olmadı artık modemden şüphelendim fabrika ayrlarına getirdim (1 gün boyunca internete girememiştim) kurdum modemi yine olmadı yani sorunu yaşayan ve çözen arkadaşlardan yardım bekliyorum belkide hala vardır bu sorunu yaşayan :sad:

internet sizin mi yoksa üniversite gibi bir yerin interneti mi ver ben sende açmayı deneyince seri numarası doğrulama falan yapıyor orda hangiside hata verdiğini sordum onu söylersen rahatça çözebiliriz

3 4 kere dene olur benim de oyunum orjinal öle oluyor arada dene bir servera girmeyi defalarca girersin...  :grin:

Servera kac defa deniyorsun kardes.
Aynı sorun bendede var ama farklı şekilde
Sunucular geldikten sonra  gec baglanınca bu hatayı alıyorum  biraz bekleyıp gırınce baglanıyor.
Surekli aynı hatayı veriyosa  hic baglanmıyosa ( buda başıma geldi ) ozelden bi program önericem onunla girmeyi dene.
Oda olmazsa modem 0la  oda olmazsa  format at  oda olmazsa  TTNET i ara  :grin:

ya sanırsam modemden kaynaklanan bi durum benimde ttnet ben wfas ile warbandı aynı anda almıştım wfasta böle bir sorun yaşamadım wfas yoğunlaştım yani warbanda pek girmedim ama sorun olduğunu biliyodum wfas bi süre sonra baydı warbanddaki gibi mod zenginliği yok bildiğiniz gibi warbandda pw moda crpg ye falan başlıyım diyorum sunuculara bağlanamıyorum...Yani sanırım sorunun çözümü yok zaman ayıran arkadaşlara teşekkür ederim...

Back
Top Bottom