• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Sunucu çökmesi

Users who are viewing this thread

CeyXiong

Marquis
M&BWBWF&SNWVC
Dün ben de uzun zaman sonra girdim bende de çöktü. 2 oyun girdim zaten sadece 1'inde sunucu çöktü. Bazen gerçekten sinir bozucu olabiliyor.
Umarım yakında düzeltirler.

Jufasto

Sergeant at Arms
WBWF&SNW
Sunucu çökmesinin sebebi oyuncuların oyundan çıkması. 2-0 yenilirken çıkan 2-3 kişi sunucuyu çökertiyor kısaca ve galibiyetini de expini de alamıyorsun...

AlpKhan

Veteran
WBWF&SNWVC
Sunucu çökmesinin sebebi oyuncuların oyundan çıkması. 2-0 yenilirken çıkan 2-3 kişi sunucuyu çökertiyor kısaca ve galibiyetini de expini de alamıyorsun...
Şuna bir çözüm bulunmalı en baştan beri böyle. Çıkanlar ya bir ceza alsın yada kaybetmiş sayılsınlar. Diğer tarafta kazanmış olsun.

Rfoishag

Sergeant
Bunun yanında bir de normal herkes oyunundayken çökenler de var maalesef keşke tek sıkıntı bu olsa belli bir önlem getirilebilirdi.

Ar-Pharazon

Recruit
Bugün crash yiyenler anticheat crash yiyenler çok çoğaldı galiba sabahtan beri 1 oyun bitiremedim
edit: galiba degil kesin 10 oyundur sunucular çöküyor ve anticheat kick yiyorum

Last edited:
Top Bottom