Steamda Key ile Oyun Aktifleştirme

Users who are viewing this thread

TA_Tatar_Han

Önce "Add a Game" seçiyoruz ve sonra "Activate a Product on Steam" seçiyoruz.

14e00c1e958ca761e761cee4174dd.jpg

Sonra "Next" diyoruz.

68214c2480d0d22be5c2a53242f1b.jpg

Ardından "I Agree" diyoruz.

9508015d2bc0f966c9b772e6df822.jpg

Ve sonra oradaki boşluğa CD Key'i girip "Next" diyoruz. Ve oyun ekleniyor!

a6e149bd28914c8185f774fd436af.jpg

Ayrıca bir çok kişinin bilmediği birşeyi söylemek istiyorum. Aslında bunula ilgili bir konu vardı, ama buradan bakıpta bunu nasıl yapıcam diyenler olabileceğini düşündüm.

Eğer oyunu oynarken Steam'i kullanmak istemiyorsanız;

Oyunun indirilmesini durdurun. Oyunun bölümüne gelip sağ taraftaki CD Key kısmına gelin. Oradaki kodu kopyalayın.
Önceden TaleWorlds anasayfasından F&S'u indirdiğinizi varsayarak, oyun girerken keyinizi orada kullanın.

Böylece steami açmadan Fire&Sword oynayabilirsiniz.
TaleWorlds anasayfasına gidin, sağdaki menüden My Games'i seçin. Açılan sayfada Add a New Game'e tıklayın. Oradaki kutucuğa yukarıdaki alattığım şekilde aldığınız keyi girin. Böylece resmi olarak F&S oyuncusu oldunuz.

@tatar, nice topic.

Ubsilon Xefor Cioss said:
Ayrıca bir çok kişinin bilmediği birşeyi söylemek istiyorum. Aslında bunula ilgili bir konu vardı, ama buradan bakıpta bunu nasıl yapıcam diyenler olabileceğini düşündüm.

Eğer oyunu oynarken Steam'i kullanmak istemiyorsanız;

Oyunun indirilmesini durdurun. Oyunun bölümüne gelip sağ taraftaki CD Key kısmına gelin. Oradaki kodu kopyalayın.
Önceden TaleWorlds anasayfasından F&S'u indirdiğinizi varsayarak, oyun girerken keyinizi orada kullanın.

Böylece steami açmadan Fire&Sword oynayabilirsiniz.
TaleWorlds anasayfasına gidin, sağdaki menüden My Games'i seçin. Açılan sayfada Add a New Game'e tıklayın. Oradaki kutucuğa yukarıdaki alattığım şekilde aldığınız keyi girin. Böylece resmi olarak F&S oyuncusu oldunuz.

@tatar, nice topic.

Teşekkür ederim.

Back
Top Bottom