Steam sorusu

Users who are viewing this thread

lorddarknes

Grandmaster Knight
Merhaba arkadaşlar.

İnternet bağlantısı olmadığında m&b oyunlarımızı oynayamıyormuyuz.

Steamden start with offline mod diyorum ama hata veriyor oyunlar açılmıyor.

Bunun çözümünü bilen varmı ?

Yok, belirli aralıklarla internet gerektirir Steam. Steam kullanmadan oynayabilirsin, Taleworlds.com'dan indir oyunu, Steam'de yazan CD anahratını gir.

Eh ben de bir şey soracaktım da konu açmayayım dedim. Hemen hemen benzer bir sorun tabi.

Steamde warband açıp ayarlardan hileyi açtıktan sonra tamam deyince oyun kapanıyor. Dosyaların tam olduğuna da eminim.(bkz doğrulama) Ayrıca oyundan çıktığımda da oyun yine hata veriyor. Evet. Çıktıktan sonra. İki hata da şu bizim "gönderme hatası" diye hitap ettiğimiz hata.

Steamde mi sorun var?

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Eh ben de bir şey soracaktım da konu açmayayım dedim. Hemen hemen benzer bir sorun tabi.

Steamde warband açıp ayarlardan hileyi açtıktan sonra tamam deyince oyun kapanıyor. Dosyaların tam olduğuna da eminim.(bkz doğrulama) Ayrıca oyundan çıktığımda da oyun yine hata veriyor. Evet. Çıktıktan sonra. İki hata da şu bizim "gönderme hatası" diye hitap ettiğimiz hata.

Steamde mi sorun var?
Bu hatanın bir benzeri de bende var... Runtime Error hatası oyunu silip tekrar kurunca, tekrar kurduktan sonra 2.kez oyuna girilmiyor şimdi update yapıyorum belki düzelir..

Edit: update derken windows güncelleştirmesini kasteddim yanlış anlaşılmasın :grin:

Benim sorunum şu şekilde mesela pcyi kapattım , sabah kalktım açtım internete bağlanmadım  oyunu çalıştır dedim.
start with offline mod dediğimde connection error veriyor steam kendini kapatıyor.

Ama o gün 1 kere internete bağlanıyım sonra kapatıyım akşama kadar sorunsuz giriyorum,yani en az 1 kere internet bağlantısı yapmam gerekiyor.

verdigi hata bu işte offline çalıs desem bile internete bağlanmaya çalısıyor.
53wm2.jpg

Back
Top Bottom