WB Steam kullanmadan Warband oynamak

Users who are viewing this thread

Oyunu bilgisayarınıza kurduğunuzda Steam programını da kurup, Warband'i Steam üstünden aktive etmeniz gerekiyor. Ve daha sonra Steam üstünden Warband'e girebilirsiniz.

Eğer Steam kullanmak istemiyorsanız, benim gibi, Taleworlds sitesinden indirdiğiniz installer'ı aktive edip onunla oynayabilirsiniz. Ama bunu kutudaki serial ile yapamazsınız. Kutudaki serial 12345-12345-12345-12345-12345 formatındadır. Taleworlds'ün seriali ise 1234-1234-1234-1234 formatındadır.

Taleworlds formatındaki seriali Steam üstünden görebilmek için;

Bunun için Steam ve Warband'i bilgisayarınıza kurun.
Steam'de Library kısmına girin, Warband'in üstüne tklayın
Sağ tarafta Links kısmında CD Key yazısını göreceksiniz, üstüne tıklayıp serialinizi görebilirsiniz.

http://www.taleworlds.com/download.aspx?type=2 Adresinden Warband'in son versiyonunu indirin.
Az önce Steam'den aldığınız serial ile Taleworlds'ten indirdiğiniz oyunu aktive edin.

i6mlqh.jpg

Niye istesin? bana artısı nedir Steamin? Arkada çalışıp cpu/ram/internetten çalması, her oyun oynamak istediğimde beni 1 dakika kadar bekletmesi, sürekli update yapıp 15 dakika bekletmesi, indirimler haberler diye önüme bir sürü sayfa açması haricinde?

Oğuzhan said:
İndirimler, oyunu kapamadan veya alta almadan internete girmek, başkalarıyla yazılı ve sesli konuşmak...
İndirimin Steam client ile alakası yok.
Oyunu alt-tab ile aşağı almakla Steam client kulanmanın farkını görmüyorum, görüyorum aslında; Steam client ile internete gireceğime Firefox kullanırım.
Teamspeak/ventrilo/mumble bilimum programlar.

Hepsini geçtim, oyunumu oynmak için niçin ek bir programa ihtiyaç duyayım? Zaten Windows OS kullanıyorum, bir tane daha gerek yok.

Kleidophoros said:
Niye istesin? bana artısı nedir Steamin? Arkada çalışıp cpu/ram/internetten çalması, her oyun oynamak istediğimde beni 1 dakika kadar bekletmesi, sürekli update yapıp 15 dakika bekletmesi, indirimler haberler diye önüme bir sürü sayfa açması haricinde?
Ben genel olarak Steam'den bahsettim. Oyun sırasındaki kullanıcı arayüzünden değil.
Ayrıca steam(en azından bende) firefoxtan daha az ram yiyor. Ayrıca herkeste öyle mi bilmem ama bende oyun sırasında masaüstüne çıkınca oyunu bir daha açamıyorum. Açarsam da çok uzun sürüyor. Steam daha seri.

Update Ediyo Falan Diyon ya. Steam Olmadan Update'leri Kendin Yapçan. Steam Bug'ları Glitch'leri Hallediyo En Sevdiğim şey bu.

Back
Top Bottom