WB Steam kullanmadan Warband oynamak

Users who are viewing this thread

MFD said:
arkadaşlar steamım yok sürümüm 1.113 tü 1.158e güncelledim oyunu açtığımda direk kapanıyor ne yapacağım
Kod felan yokmu Cd üzerinde yada Oyunu silip tekrar yüklemeyi dene.

steam güzel tabikide...benim sıkıntım dil desteği yoktu aldığımda.çöp oldu oyunum duruyordu öylece...ve artı steam üzerinden oynadığım oyunum var 2sini aynı anda açamama sorunum yüzünden sıkıntı yaşamıştım.şimdi eğer yapabilir isem anahtarı kullanarak bağımsız oynamaya çalışmak.

Gençler biraz cahilce olacak ama... Ben mount and blade aldım. Hatta DLC Koleksiyon. Aktivasyon kodumu nasıl öğreneceğim? Bu siteden Bage almak istiyorum da.

Zeyon88 said:
Gençler biraz cahilce olacak ama... Ben mount and blade aldım. Hatta DLC Koleksiyon. Aktivasyon kodumu nasıl öğreneceğim? Bu siteden Bage almak istiyorum da.
Merhabalar, oyunu nereden aldığınız önemli. Eğer Steam'den aldıysanız şu konu size yardımcı olacaktır. Eğer oyunun kutulu sürümüne sahipseniz kutu içerisindeki kitapçıkta yer alan kodu kullanarak oyunu Steam'e ekleyebilir, oyunu indirdikten sonra yukarıdaki bağlantıda yer alan yönergeleri izleyerek profilinize rozetinizi ekleyebilirsiniz.

İyi eğlenceler!

M.ArdA_TaleWorlds said:
Güzel bilgide,
İnsan niye Steam kullanmak istemesin ? :smile:
Valla Ben Cd ile almıştım bi mağazadan, zaten profilimde var registered diye banlamayın sakın beni
ama Cd den yükleyince steam istiyor, steam yüklüyon sürekli güncelleme yapıyor telefonun internetinden giriyorum zaten onu sömürüyor, Oyunu açmak için önce steam e girmek gerekiyor, uğraştırıyor,arka planda çalışıp boş boş cpu ram vs. kullanıyor, Oyunu istediğim yere koydurtmuyor steamapps ile uğraştırıyor dosya yolunu uzatıyor, başlangıçta otomatik başlıyor, her seferinde kapatmak zorunda kalıyorsun, oyunda bazı şeylere basınca oyunu bölüyor falan, Bir sürü şey, gıcık oldum, Pc ye format attıktan sonra Cd den yüklemedim İnternet kafeden çakmasını yükledim Flaşa steam yüzünden orjinalini oynamıyordum oyunun, Hatta bi mod yapiym dedim yinede cd den yüklemedim steam yüzünden gittim eski module 1.153 indirdim onla yapcaktım
Kleidophoros said:
Niye istesin? bana artısı nedir Steamin? Arkada çalışıp cpu/ram/internetten çalması, her oyun oynamak istediğimde beni 1 dakika kadar bekletmesi, sürekli update yapıp 15 dakika bekletmesi, indirimler haberler diye önüme bir sürü sayfa açması haricinde?
Adam haklı yani bence,

Şimdi bunu gördüm, deniycem steamsiz oynanıyorsa Cd den yükliycem tekrar,
Cümlede yanlış anlaşılma olmasın, Şimdi bunu gördüm deniycem derken, oradaki "Şimdi" görme fiilini etkiliyor, deneme fiilini etkilemiyor, Şimdi gördüm, Şimdi denemiycem bu vakitte Yarın falan denerim yani
İnş. olur,

erennuman_mb said:
Shift+Tab basarak tarayıcı kullanmak(Alt+Tab basınca kasan oyunlarda işe yarıyor)
Arkadaşlarınla mesajlaşmak beraber oynamak
İnternet yok diyorum, Tarayıcı? arkadaşla mesajlaşmak?? :facepalm: , Steam ın İyi özellikleri var mı? bilmem, olabilir belki, ama bunlar benim için yok çünkü net yok :wink: ,
Neyse konu dağılmasın :mrgreen:

Oyunu istediğin yere kurabilirsin. Oyunu kurduktan sonra Steam'ı offline moduna alıp yine oynayabilirsin. Ne yazarlar, ne bilgisayarını yorar. Dertler biter. Onu geçtim siteden Warband'in son sürümünü indirip CD Keyi yazarsın ve Steam'a ihtiyaç duymazsın.

Nogay.San said:
İnternet yok diyorum, Tarayıcı? arkadaşla mesajlaşmak?? :facepalm: , Steam ın İyi özellikleri var mı? bilmem, olabilir belki, ama bunlar benim için yok çünkü net yok :wink: ,
Neyse konu dağılmasın :mrgreen:

Bak dostum ben yıllardır seyahat halinde olduğum için mobil internet kullanmak zorunda kalıyorum, artısını da çok gördüm. İnternetin olmayabilir sıkıntı değil, steam uygulamasının başlangıçta açılışını kapat eğer illaki alışamam diyorsan. Steam ayarlarından açılış ekranını da kütüphaneye al, internetinden de fazla yetmeyecektir. Tüm olay "Mağaza" sekmesinde bitiyor zaten.

Bu devirde "Bulut" dediğimiz bir olay var. Bu steam'de oyun kayıtlarını vs. depolamanı sağlıyor. Bu sana ayrılan kısım için her oyundan çıkış yaptığında oyun kayıtlarını eşleştiriyor. Eşleştirme yapıldığı sürece oradaki buluttaki kaydın güncel kalmış oluyor.

Video oyunlarını veya yazılımları pek takip etmiyor olabilirsiniz belki, fakat steam bir hubdır ve derli toplu bir ortam sunar.

Erozbey said:
Oyunu istediğin yere kurabilirsin. Oyunu kurduktan sonra Steam'ı offline moduna alıp yine oynayabilirsin. Ne yazarlar, ne bilgisayarını yorar. Dertler biter. Onu geçtim siteden Warband'in son sürümünü indirip CD Keyi yazarsın ve Steam'a ihtiyaç duymazsın.
Evet, Teşekkürler, Zaten bu konunun ilk iletisinde de o yazıyordu siteden indiricem, Taleworlds seriali kutudakinden farklı olduğu için yine steamden öğrenmem gerekecekmiş  :meh:  ,
Meka33 said:
Bu devirde "Bulut" dediğimiz bir olay var. Bu steam'de oyun kayıtlarını vs. depolamanı sağlıyor. Bu sana ayrılan kısım için her oyundan çıkış yaptığında oyun kayıtlarını eşleştiriyor. Eşleştirme yapıldığı sürece oradaki buluttaki kaydın güncel kalmış oluyor.
Kayıtları vs. tutması olayı iyi tabi, Ama sadece Warband oynuyorum şuan zaten o yüzden pek gerekli değil

İlerde internetim olursa hadi sizin hatrınıza indircem steam i de @Eren @Erkut  @Meka  :grin: ,

+ steamda interneti sömüren en büyük şey gruplar. Mağazaya istediğin kadar girme, ne kadar çok steam gruplarına üyeysen o kadar çok veri indiriyor. Sallıyorum 40 kişilik bir gruptaysan saniyede 40 kişinin bilgilerini güncelleyecek kadar veri harcatıyor sana. O yüzden gereksiz grup bulunmaz benim listemde. 2-3 tane var.

Erozbey said:
+ steamda interneti sömüren en büyük şey gruplar. Mağazaya istediğin kadar girme, ne kadar çok steam gruplarına üyeysen o kadar çok veri indiriyor. Sallıyorum 40 kişilik bir gruptaysan saniyede 40 kişinin bilgilerini güncelleyecek kadar veri harcatıyor sana. O yüzden gereksiz grup bulunmaz benim listemde. 2-3 tane var.

Gruo olayı çok saçma bana göre. Ben kendim kullanmadığımdan değinmedim o konuya. Yine de o kadar büyük sıkıntı olmayacaktır. Ona bakarsan arkadaş listesi de aynı. 3 tane mi ne kişi ekliydi bende.

Back
Top Bottom