steam hesabı dolarda kaldı

Users who are viewing this thread

Kısa süreli yurt dışındayım ve steam hesabım istemeden dolara geçti. An itibariyle Türkiyede bulunmadığım için tekrar TL ye geçiremiyorum. Oyunu TL ile alabilmem için bildiğiniz bir yöntem var mı?

Mesela oyunu talewords internet sitesinden TL ile alabilecek miyim? Gerçi şuan diğer oyunlarda talewords store sayfasında dolarla görünüyor, sanırım IP adresimden dolayı.

Teşekkürler

başka bir steam kullanıcısı oluştur, arkadaş ekle ve oyunu bu steam kullanıcısyla ana steam hesabındaki kullanıcıya hediye et.

Anlamışsındır umarım

Dostum o değişmiyor diye biliyorum. Geçen dönem Romanya'daydım bi' 4.5 ay. Steam para birimi romen lei'ne döndü. Maalesef IP'yi Türkiye'den almadığın için otomatik olarak öyle gösteriyor. Yapacak bir şey yok diye biliyorum ben denemiştim. Dil değişmektir, ülkedir vs. Birçok şey denedim alamamıştım. Türkiye'ye geldiğimde otomatik olarak TL'ye döndü.

başka bir steam kullanıcısı oluştur, arkadaş ekle ve oyunu bu steam kullanıcısyla ana steam hesabındaki kullanıcıya hediye et.

Anlamışsındır umarım
büyük ihtimal dediğiniz gibi olmayacak çünkü hediyelerde ülke kısıtlaması oluyor.
ayarlardan tekrar türkiye yapman gerek
türkiye yapamıyorsun sadece amerika seceneği var IP adresinden dolayı.
ayarlardan tekrar türkiye yapman gerek
Dostum sanırım dediğin gibi. Aklıma gelen tek secenek oyunu kod girerek steamde aktif etmek. kod olarak satan bi yer mevcut mu bilmiyorum

Back
Top Bottom