Steam CD Key Nerede?

Users who are viewing this thread

Selam arkadaşlar. Oyunu satın aldım ama aldıktan sonra normalde cd anahtarını görme var eski oyunlarda ama Bannerlordda göremedim. Hesabıma bağlayacaktım ama cd anahtarını bir türlü bulamıyorum. Bannerlord'un cd keyini nasıl bulacağım? Yardım eder misiniz? Veya yetkili biri denk gelir mi bilmiyorum ama aşağıdaki linkten oyunun keyini girip bağlamak istiyorum ama keyi göremiyorum... Yardım eder misiniz?

Evet bunu ben de denemiştim ama görünmüyor.

Normalde steam > kütüphane > oyuna sağ tık > yönet > CD anahtarı

İnternette araştırdım da bunun dışında galiba pek görüntülenme şansı yokmuş. ? ?

image.png

image.png

Selam arkadaşlar. Oyunu satın aldım ama aldıktan sonra normalde cd anahtarını görme var eski oyunlarda ama Bannerlordda göremedim. Hesabıma bağlayacaktım ama cd anahtarını bir türlü bulamıyorum. Bannerlord'un cd keyini nasıl bulacağım? Yardım eder misiniz? Veya yetkili biri denk gelir mi bilmiyorum ama aşağıdaki linkten oyunun keyini girip bağlamak istiyorum ama keyi göremiyorum... Yardım eder misiniz?

direkt steam envanterine ekleniyor bendede aynı oldu. warbandda var bannerlordda bulamadım

Ben my account kısmından login olamıyorum. Başka kimsede yok mu bu sorun ?

Şöyle hata veriyor:
404
Page Not Found
The link you clicked may be broken or the page may have been removed.

Konusu bura değil bu durumun, konuyu meşgul etmek istemem ama Register'a basınca da foruma yönlendiriyor. Ne yapamam gerektiğini bilen ve yardımı olmak isteyen özel mesaj atabilir mi ?

Yanlışım yoksa eğer ben forum bilgilerim ile giriş yapıyorum. Bir de öyle giriş yapmayı dene dostum.

Forum bilgilerin ile girmen gerekiyor
kullanıcı adını ve şifreni yaz login de
Öyle yapınca yukarıda bahsettiğim hatayı alıyorum.
Forumdan çıkış yapıp, diğer sayfadan giriş yapmayı deneyeceğim. Hatasız giriş yapabilirsem editlerim.

Teşekkürler yardımcı olmaya çalıştığınız için.

Back
Top Bottom