Steam anahtar sorunu(Çözüldü)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

mectogan

Regular
Öncelikle merhaba arkadaşlar, ben steam üzerinden mount and blade warband ve napoleonic wars dlc-sini aldım ikisinide indirdim. Steam Oyuna girerken oyunun seri numaralarını gösteriyor ve şöyle bir uyarı veriyor "Uygulama başladıktan sonra  anahtar istediğinde aşağıdaki anahtarları girmelisiniz" diyor fakat sorun şu ki oyuna girdiğimde serial istemiyor ve multiplayer oynayamıyorum. Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Şimdide "Sunucudan atıldınız" hatası veriyor. Umarım bu sorunda çözülür. Diğer arkadaşlarda bu sorundan müzdarip.
Sorun çözülmüştür. :smile: Bu arada konuda yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.

Hata vermiyor sadece steam oyunun anahtarlarını gösteriyor fakat oyun başladığında bu anahtarı nereye yazacağım onu bilmiyorum normalde anahtarı girmek için yerin gelmesi gerekmezmi?

Steam' dan indirdiğine emin misin kurulumu CD ile mi yaptın kardeş ?

Steamdan indirdim eminim :smile: Şimdi sunucuya girmek istediğimde serial istedi yazıyorum fakat şimdide hatalı seri numarası diyor.

Steam'dan giriş yap o şekilde hata vermez yoksa korsan veya seriali 2.kez kullandın diye hata verir .İOBit unistaller programını indirip mb yi kayıt defterine kadar sil sonra CD'den kurulum yap orjinal siteden oyunu indirip yapma , bak bende steam bilgilerimi unuttum eposta şifre fln hepsini , steamdan kurulum yapmıştım . Oyun gitti diye üzüldüm aylar sonra sitesinden demosunu indirdim key istemeden oynua girdim multi oynadım , kayıt defterine kaydolmuş. Bi dene istersen .

Şimdi boşunamı para verdik kardeş buna biz. Bu arada warbandı indirdikten sonra açmadım hemen napoleonici indirdim bundan olabilirmi? Şu anda iki seri numarası var bende biri warband diğeri napoleonic wars. İkisinide denedik olmadı.

Sen yukarda dediğimi bi yap kardeş bi dene boşuna vermezsin öyle bir şey olmaz olmazsa teamwiewerdan hallederiz zaten.

Størtbeck said:
Ne olmuyo? Hata mı veriyo?
Kardeş sunucuya girmek istediğimde seriali istiyor yazıyorum  steamin verdiği seriali  hatalı diyor. Napoleonic wars modu ile girdiğimde bi sorun olmuyor Normal warbandda servera girince hatalı diyor

Paradox said:
Yetkililere bi yazsan , ilginç !
Paradox kardeşim, zaten 2 saat önce format attım bilgisayara kayıt defterinde bir şey olduğunu sanmıyorum.Napoleonicte servere girince serial istemiyor Nativede istiyor yani sorun bu. Ve istediği seriali yazıyorum olmuyor.

http://steamcommunity.com/discussions Buraya bi bak kardeş . Sorun ilginç.

EmrehaN said:
Steam'de aktifleştirdiğini mi giriyorsun sunucu kısmına yoksa sonradan ekrana gelen kodlardan Warband için olanı mı?
Steam oyuna girerken iki kod gösteriyor girmem için onları giriyorum.

Kayıt defterine baktım iki anahtarda oyunumda kayıtlı gözüküyor bu durumda serial istememesi lazım.

EmrehaN said:
Sanırım sunucularda bir hata olabilir, developarla ya da doğrudan Taleworlds ile iletişime geç.
Tamam kardeşim. Derdimizi yetkililere anlatacağız artık. Yorum yazan her keze teşekkürler. Konuyla ilgili fikirleri olanlar yazsın takip ediyorum konuyu yine de.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom