Steam 5X5 serial Key Sorunu Çözümü

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Geçen sürede ne değişti bilmiyorum ama öncelikle steam programını sahip olduğunuz kılavuzda yazan karakterlerle yüklemelisiniz. Daha sonra steam programından oyunu seçip "CD-Key/Serial"e ulaşmanız gerek. Karşınıza gelen 5x5'lik karakterleri kopyalayıp http://www.taleworlds.com/main.aspx?dir=convertserial.aspx adresine girmelisiniz. Böylece 4x4'lük karakterlerinize ulaşırsınız.

Bu konu hakkındaki sorunlarınızı Daegoth'a PM(Kişisel İleti) olarak ulaştırabilirsiniz.
 
Geçen sürede gerçekten ne değişti ben de bilmiyorum  :lol: ama steam, klavuzdan çıkan cd key'e "invalid" diyor. hatta bahsettiğiniz linkte "invalid" diyor. Daegoth'a ulaştım, sağolsun vakit ayırıp bana [email protected] adresine olayı mail atmamı söyledi. ilginçtir, taleworlds attığım maillere cevap vermiyor. :???: mailleri hem İngilizce hem de Türkçe olarak ayrı ayrı yolladım. şimdi Almanya'dan misafir geldi bir de Almanca yollayayım diyorum...  :!:

en azından mesaj elimize geçti ya da geçmedi diye cevap atsalar.onu geçtim, "mailiniz elimize ulaştı ancak ilgilenmiyoruz" diye mesaj atsalar çok daha mutlu olacağım eminim...
 
Bu konudaki çözümün de gelmesi zaman almıştı. Yöneticilerin haberi var nasılsa gelişme olursa mutlaka haberiniz olur forumu takip edin. Çok can sıkıcı bir durum gerçekten. :/
 
Kendi durumumla ilgili update:

İngilizce mailime cevap geldi sonunda en kısa zamanda geri döneceğim, gerekirse yeni serial yollarız diye. Çok teşekkürler Taleworlds ilgin için :grin: Hem maile cevap veren eleman da Türk'müş. Türkçe yazabileceğimi de yazmış... Süpersiniz...

Haaa bu arada unutmadan; mail geldiğinden bu yana 2 ay geçti. Ne serial var ne de mail atan elemandan cevap var... Ne diyeyim ben şimdi...
 
Ya şu oyunun sadece demosunu oynayabiliyorum serial key veren var mı ? Bu oyun Türkiye de satılıyor mu ?
 
Kimse sana parayla aldığı keyi vermez.Warband 10 lira wfas 30 lira kutulu olarak.Kutusuz wfas 15 lira sms yoluyla.Ayrıca Türkiye ve yurt dışında da satılıyor.
 
Affınıza sıgınarak dün ateş ve kılıç teknik destek sayfasına yazdıgım mesajı kopyalıyorum. Master Ronin saolsun beni yönlendirdi.

----------------
ateş ve kılıç ın DvD sini 2 gün önce aldım. Lakin dvd sürücüsü okumadı- dvd sürücüsünün calıstıgını teyit ettim ve internetten indirdim. lakin söyle bir sorunla karsılasmaktayım. Tiglon un dagıtımını yaptıgı Ates ve kılıc ın Cd key i 5x3 lük ( örnek XYZTV - XYZTV - XYZTV ) ve internetten indirdigim ( farklı yerden indirdigim ) ates ve kılıc 4x4 lük cd key istiyor ve tiglon yazılımının Cd key ini kabul etmiyor. Tiglon ve talesworlds e e-mail attım. Tiglon un müşteri hizmetlerinden ögrendigime göre de Stream veya tiglonun kendi yazılımında Cd key calısıyormus lakin internet üzerinde her hangi bir sekilde Ates ve kılıc ın o versiyonunu bulamadım. Talesworlds den indirilen versiyona cd key in uyarlanması mümkünmü? Veya internetten cd key imin calısacagı yazılımı indirecek bir yer mevcutmu. 1 gün icinde cevap vereceklermis lakin cok canım sıkıldı ve gercekten oynamak istiyorum. Oyunun hardcover DvD sini aldıgıma gercekten pisman oldum keske internetten satın alsa idim.

----------------

teşekkürler
 
İlle dvd'ye gerek yok. İnternet'ten steam'ı yükle kur.Yeni hesap al kendine. Sonra ordaki cd'keyinle aktifleştir oyunu.Zaten otomatik olarak oyunu indirir ve serial sormaz.
 
Steam den oyunu indirebiliyormuyum. Cünkü hiç kullanmadım ve steam sayfasında download yoktu
sadece satın al vardı ve internette steam ile calısan bir versiyonunu bulamadım yada DvD rip ini kısacası 15 digit lik bir cd key var ve hic bir indirdigim internet üzerinden versiyon
 
Steam'ı buradan yükleyebilirsin. Sonra keyi girdikten sonra ne zaman istersen oyunu yükleyip silebilirsin.
 
Peki 4X4 serial key'i olanlar 5X5 e nasıl çevirebilirler ?

Ben steam'e girince steam ekranının sol alt köşesinde [ oyun ekle - Yeni bir ürün etkinleştir ] diyorum.lütfen etkinleştirmek istediğiniz ürün kodunu girin diyor girmeden alta ürün anahtarlarını şu şekildedir diyor. (1111-22222-3333), (AAAAA,BBBBB,CCCCC,DDDDD,EEEEE), (237ABCDGHJLPRST 23) ama benimki 4X4 olduğundan hiçbiri tutmuyor.Bide oyunu taleworlds'den satın aldım napmam lazım ?
 
M&B Warband' ı D&R 3 veya 4 gün önce aldım 9.99 tl. (kutuluydu). Oyunu yükledim steam dan
(galiba serial deniyor). Bütün uygulamaları yaptım. Çoklu oyuncu bölümüne girdim server falan göremedim yardım ederseniz sevinirim.

NOT: Oyun orjineldir. Hatta şöyle söyliyeyim.(LW***-H****-*****) cd key

DİPNOT: TaleWorlds e serialımı yazınca  [Invalid serial code syntax] bir yazı çıkıyor.
 
deJAvu said:
M&B Warband' ı D&R 3 veya 4 gün önce aldım 9.99 tl. (kutuluydu). Oyunu yükledim steam dan
(galiba serial deniyor). Bütün uygulamaları yaptım. Çoklu oyuncu bölümüne girdim server falan göremedim yardım ederseniz sevinirim.

NOT: Oyun orjineldir. Hatta şöyle söyliyeyim.(LW***-H****-*****) cd key

DİPNOT: TaleWorlds e serialımı yazınca  [Invalid serial code syntax] bir yazı çıkıyor.

Dipnottaki konuda TaleWorlds'e rozet eklemekden mi bahsediyorsunuz?
Diğer konuya gelince hiç bir server mı gelmiyor yoksa oldukça az sayıda mı sunucu geliyor ? Birde oyunu steam üzerinden mi yüklediniz yoksa cd ile mi kurulumu yaptınız?
 
Kurulumu steam üzerinden yaptım 

taleworlds rozet yapma için (add new game) e tıklayıp serialimi yazınca o hatayı veriyor.

NOT: Çoklu oynamayı arkadaş anlattı da HALA ROZET KONUSUNDA YARDIM GEREKLİ.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom