Steam İndirimleri Genel Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Balex said:
pekii o zaman ben sana napiyim biliyo musun? Prison Architect, Shadow of Mordor, SOMA, This War Of Mine, Wolfenstein: The New Order, Batman serisi, Ryse: Son of Rome, AC: Black Flag, H1Z1, Valkyria Chronicles, Stardew Valley, Banished, Saints Row serisi...

Bazılarını kendim önerdim, bazılarını da daha iyi sistemim olduğunda almayı düşündüğüm indirimlerde pahalı sayılmayacak, bazılarını da öyle genel öneri yaptım. Parasına göre iyi yukarıdaki çoğu oyun. Sen çoğu şeyi de oynamışın zaten. Sendeki oyunlar beni 2 sene rahat idare ederdi.
Biraz öyle oldu. Arkham Knight hariç Batman Arkham serisini tamamen bitirdim zaten(hatta bazı oyunlarını birden çok kere bitirdim), Arkham Knight da zayıf geldi biraz bana. Tavsiyelerin hoşuma gitti, bir kısmını oynadım bir kısmına henüz bakmadım bile. Ama inceleyeceğim.

Cioss Julius U.X. said:
Rainbow Six Siege.
+100 saat oynadım oyunu son 1 aydır oynamıyorum ama bugların üzerine oyunu kurmuşlar. Rankeda kopunca bağlanma şansı %50, ranked son el yeniliyor takım o oyuna bağlanıp rütbe düşüyorsun. Her güncelleme geldiğinde Uplayi silip tekrar yükledim. Bu sorunlar çözüldüyse tavsiye ederim diğer türlü almayın. Daha fazla sorun vardı ama şuan aklıma gelmiyor.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom