Starfield Ayrıntılı İnceleme - Todd Howard ile Yapılan Röportajlar - Oyuna Dair Bilgiler

Users who are viewing this thread

Starfield Ayrıntılı İnceleme - Todd Howard ile Yapılan Röportajlar - Oyuna Dair Bilgiler​

Bethesda'nın Starfield oyunu hakkında Todd Howard ve Pete Hines ile yapılan röportajlar ve oyuna dair elimizde olan bilgilerin Türkçe çevirisini yaparak derlediğim inceleme videosu. Trailer'da gösterilenler ve hikayeye dair Bethesda tarafından verilen bilgiler ışığında video içerisinde inceleme tadında anlatmaya çalıştım.
Umarım videoyu beğenirsiniz, yorumlarda görüşlerinizi belirtirseniz çok sevinirim. Desteklemek için, abone olup, videoyu beğendiyseniz beğeni atarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Oyun oynadığım yayınlarıma da gelerek chatte bana katılabilirsiniz.
https://www.twitch.tv/batuhacar

Agam sen kanalını tanıtmaya konu açmamış mısın? Oraya atsana bunları, her videoya ayrı konu mu açacaksın? Sabitlerdeki oyun konusuna da atabilirsin alternatif olarak.

Agam sen kanalını tanıtmaya konu açmamış mısın? Oraya atsana bunları, her videoya ayrı konu mu açacaksın? Sabitlerdeki oyun konusuna da atabilirsin alternatif olarak.
Bu ayrıca yapmış olduğum inceleme videoları olan paylaşımlarım farkındaysanız oyun oynanış videosu gibi bir paylaşım değil, her videoya konu açıyor olsam zaten 50 adet konu başlığı görmeniz gerekirdi benden. İnceleme tadında yeni çıkan bir oyun hakkında yaptığım bir bilgilendirme videosu olduğunda, konuyla ilgili bilgilenmek isteyen ya da oyunu merak eden arkadaşlar izlemek isterse diye, konu açıyorum. Sizin şahsınızın Battlefield 4 , Battlefield 2042 için ayrı ayrı başlıklar açmanız ile aynı mantık. Teşekkürler yine de yorumunuz için.

Sizin şahsınızın Battlefield 4 , Battlefield 2042 için ayrı ayrı başlıklar açmanız ile aynı mantık.
Pek değil. Misal burayı Starfield oyunu için genel bir oyun konusuna çevirirsen istediğin şey olur. Şu anki hali spesifik bir videoyu tanıtmak için açılmış. Kurallara aykırı olduğundan falan değil kişisel görüşümü paylaşayım dedim kötülemedim.

Pek değil. Misal burayı Starfield oyunu için genel bir oyun konusuna çevirirsen istediğin şey olur. Şu anki hali spesifik bir videoyu tanıtmak için açılmış. Kurallara aykırı olduğundan falan değil kişisel görüşümü paylaşayım dedim kötülemedim.
Yok kurallara aykırı falan demediğinizin farkındayım, ama bunun sadece video tanıtmak olduğunun çıkarımını yapmanız bana garip geldi. Video ile bilgilendirmek istedim, bir video hazırladım evet. Bunun ışığında bu bölümde de oyun ile alakalı genel yorum yapılabilir bence illa video içeriği ile konuşulması gerekmez, herkes kendi görüşünü de oyunla alakalı, ayrıca benim videomda da bahsetmediğim, gözden kaçırdığım bölümlerin olabilecek olması da doğal, bunları da konuşmak isteyen arkadaşlar burada sohbet edebilir genel bir konuymuş gibi, zaten amaçladığım da bu benim. Aksinin çıkarımını neye dayanarak yaptığınızı anlayamadım sadece.

Back
Top Bottom