Star Wars Commander

Users who are viewing this thread

Star-Wars-Commander-Cheat.jpeg
Star Wars severler için yapılmış Clash of Clans benzeri bir oyun,daha fazla anlatmaya gerek yok sanırım,oyunun başlarında bir seçenek sunuluyor size,imparatorluğa yada isyana katılıyorsunuz,Clash of Clans'ın aksine single player senaryosu daha eğlenceli,multiplayer savaşlara kadar eğleniyorsunuz yani.

Ben imparatorluğa katıldım forumda fazla oynayan olursa klan kurarız beraber takılırız.

lortcush

Sergeant Knight
Star wars fanıyım elbet ama bu oyunun hoşuma gittiği söylenemez.Az bir şey oynadım ve bıraktım.

lorddarknes

Grandmaster Knight
WBWF&SNW
Sp oynucaksanız  star wats empire at war oynayın,yada multisini oynayın  Bunun görüntü kötü be

GokTurk_Trazzor

Master Knight
WBNWWF&SM&B
ben oynuyorum erkut ikötü tarafda 38 levellik hesabım vardı star warsı yeniden izledim hesabı sildim iyilerin yanına geçtim 8 levelim :grin:

GokTurk_Trazzor

Master Knight
WBNWWF&SM&B
Bilmiyorum  :eek: 3.filmin sonunda acayip sinirledim direk deleted  :roll: neyse çok zor değil gelişmek halledilir. Yalnız güncellemeler sıkıntı oyunu bozulup giden bir kaç arkadaşım var.

lortcush

Sergeant Knight
Bahadır Hattab said:
Bilmiyorum  :eek: 3.filmin sonunda acayip sinirledim direk deleted  :roll: neyse çok zor değil gelişmek halledilir. Yalnız güncellemeler sıkıntı oyunu bozulup giden bir kaç arkadaşım var.

hangi 3. filmi
anakin bölümü mü yoksa luke bölümü mü

Erken seviyeler için iyi bir askeri düzen buldum
1 speeder bike
1 at-st walker
1 2-m hover tank
2 phase ii dark trooper
14 stormtrooper
48 yer gerekiyor toplam

Top Bottom