Stüdyo Armağan

Users who are viewing this thread

ZXy18Z.jpg
cvye koydum.

lorddarknes said:
ErkutErdem said:
ZXy18Z.jpg
cvye koydum.

İçine sarı ağırlıklı bir kravat taksan daha güzel olur  :fruity:
Takım zeytin rengi diye yeşil kravat almıştık ya zamanında. Kırmızı ve lacivertte var evde.
bVoD4Z.jpg
Geçen böyle andezit gri galiba bir takım aldım, slim fit. Mezuniyet için. Gömlek yakası zor kapanıyor ama değiştirmeye götürmem lazım onu.

takım baya yakışmış bu arada jilet gibi olmuşsun cvye koyacağım dediğin değil de ötekisi daha hoş bence ama şimdi ikinci kere bakınca ilkinin de değişik bir havası var bilemedim

benim hiç takım elbisem olmadı ya ben de istiyorum da para hep oyuna moyuna gidiyor mezuniyete de beyaz gömlek + siyah kot ile gitmiştim :sad:

ErkutErdem said:
lorddarknes said:
ErkutErdem said:
ZXy18Z.jpg
cvye koydum.

Takım zeytin rengi diye yeşil kravat almıştık ya zamanında. Kırmızı ve lacivertte var evde.
bVoD4Z.jpg
Geçen böyle andezit gri galiba bir takım aldım, slim fit. Mezuniyet için. Gömlek yakası zor kapanıyor ama değiştirmeye götürmem lazım onu.

Senin bu parmaklarının uzunluğuna yıllardan beri hayranım

kierra said:
takım baya yakışmış bu arada jilet gibi olmuşsun cvye koyacağım dediğin değil de ötekisi daha hoş bence ama şimdi ikinci kere bakınca ilkinin de değişik bir havası var bilemedim

benim hiç takım elbisem olmadı ya ben de istiyorum da para hep oyuna moyuna gidiyor mezuniyete de beyaz gömlek + siyah kot ile gitmiştim :sad:
İstesen alırsın aynen biraz kendinden ötürü alamıyorsun. Slim fit gidiyor gençlere kol-pazı yoksa normal fit yakışmıyor. Güzel bir yere gidip konuş dene tavsiye al adamlardan. Abdullah Kiğilı/Kiğilı mağazalarındaki çalışanlarla muhabbet et. İlla alman gerekmiyor hadi eyvallah diye çıkabilirsin de. En azından ne yakışıyor bir fikrin olur. Buraya iki selfie sallarsın.

Diğerinin ütüsü bozulmasın diye giymedim. CV'ye de selfie koymayalım dedim.

akqüst said:
Senin bu parmaklarının uzunluğuna yıllardan beri hayranım
Daha önce övgü aldığım bir fiziksel özelliğim  :iamamoron:

Cioss Julius U.X. said:
Parmağı ince uzun olanın...
şşş

ErkutErdem said:
lorddarknes said:
ErkutErdem said:
ZXy18Z.jpg
cvye koydum.

bVoD4Z.jpg

Yeşil tondansa açık kahveye daha yakın sarı gider içine  :fruity:

y6O4gn.jpg

Back
Top Bottom