Stüdyo Armağan

Users who are viewing this thread

denizk

ZignarutSilver'in "Bugun sizi ne mutlu etti?" konusuna koydugu resmi gordukten sonra Turkce forumdan cok azimizin fotografini gordugumu farkettim. 1 yeterince az de mi? O yuzden, "kendimi feda ederek" bu basligimizi da camiamizin kullanimina aciyorum. Hemen soyleyeyim, poz degil; ama hosuma giden fotolarimdan. Umarim benden baska resim koyan olur da "kendi caldi kendi oynadi" durumuna dusmem. :razz:

Biriniz vapur yapmış, biriniz kule :razz:
Poz değil derken sana pek inanmadım ama çok " :cool: " duruyorsun... :smile:
Bende koyabilirim...

Not:Şu an güneşten yandığım için burnum bile soyuluyor.O yüzden koymayacağım...

Yok valla poz degil, disariya bakarken esim cekmisti. Ama yorumun icin tesekkurler.

Soyulmakta olan bir burun burada cok hos durmaz miydi? :razz:

Ahaha.. Ay tutamadim kendimi, kusura bakmayin. :smile:

Vallaha da koymam resmimi, billaha da koymam...

Bak vicdansiza yaa. Direnin arkadaslar, psikolojik savas yapiyo! Dinlemeyin onu :razz:

Henuz dicitıl fotograf makinesi teknolojisine terfi edemedigim ve scanner'im da su aralar calismayi pek sevmedigi icin koyamiyorum. Yoksa ben de isterim, koyayim. Di mi ya...

Caravan said:
Bugün ekleyemiyeceğim...
Fotoğraf makinesinin şarjı bitmiş... :smile:
Yalan değil?? :grin:

Ahaha...

Ben de yalan soylemiyorum yahu. Gerci tamam, biraz ugrasirsam kompüterin derinliklerinden elbet bir fotografim cikacaktir ama emin olun goreceginiz seyler sizi pek memnun etmeyecektir.

Bazi seylerin gozlerden irak kalmasi daha iyi.

(Deniz de kalsin iste oyle bir basina. Canima degsin.)

:shock: Vicdansizlarrrrr. Kalpsizleerrrr. Yilmiyorum be, yilmiyorum! Onurlu direnisim surecek! Elbet fotografini gonderecek birisi cikar uleyn!

^Evet, evet, banlanacak!!!

Konusanlar Banlanacaklar: Caravan, Karka, Kabraxis, Marsec, Theoden, Karka (bi daa)

Deniz seni yanlız bırakacağımımı sandın...
Alın işte gerçek resmim:
Silindi FOTO

SEBEB:

Sahte olduğu anlaşıldı...
İyi ki photoshop var bilgisayarımda  :lol: :grin:

<deniz> said:
Konusanlar Banlanacaklar: Caravan, Karka, Kabraxis, Marsec, Theoden, Karka (bi daa)

O zaman ben kendimi affettirmek icin, Marsec'in resmini koyuyorum. Marsec burda, "iste bu kadar iste" hareketi yaparaktan yuzuyor.

116vz.jpg

Ben Marsec'e bakında "Nuclear Pirate" görüyordum...(Avatarı :grin: )
Aklıma hiç dalgıç kıyafeti gelmedi...

NOT: KONUŞMADIM...

Back
Top Bottom