• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Stüdyo Armağan

Users who are viewing this thread

Artizan

Baron
WBM&BNWWF&S
cosplay zamanı! https://www.instagram.com/p/BujV23BnAYP/
53012118_2941583872527065_1470715729794826240_n.jpg

lorddarknes said:
ErkutErdem said:
ZXy18Z.jpg
cvye koydum.

İçine sarı ağırlıklı bir kravat taksan daha güzel olur  :fruity:
Takım zeytin rengi diye yeşil kravat almıştık ya zamanında. Kırmızı ve lacivertte var evde.
bVoD4Z.jpg
Geçen böyle andezit gri galiba bir takım aldım, slim fit. Mezuniyet için. Gömlek yakası zor kapanıyor ama değiştirmeye götürmem lazım onu.

kierra

Baron
WBWF&S
takım baya yakışmış bu arada jilet gibi olmuşsun cvye koyacağım dediğin değil de ötekisi daha hoş bence ama şimdi ikinci kere bakınca ilkinin de değişik bir havası var bilemedim

benim hiç takım elbisem olmadı ya ben de istiyorum da para hep oyuna moyuna gidiyor mezuniyete de beyaz gömlek + siyah kot ile gitmiştim :sad:

Feed Me

Sergeant Knight at Arms
ErkutErdem said:
lorddarknes said:
ErkutErdem said:
ZXy18Z.jpg
cvye koydum.

İçine sarı ağırlıklı bir kravat taksan daha güzel olur  :fruity:
Takım zeytin rengi diye yeşil kravat almıştık ya zamanında. Kırmızı ve lacivertte var evde.
bVoD4Z.jpg
Geçen böyle andezit gri galiba bir takım aldım, slim fit. Mezuniyet için. Gömlek yakası zor kapanıyor ama değiştirmeye götürmem lazım onu.

Senin bu parmaklarının uzunluğuna yıllardan beri hayranım

Top Bottom