Stüdyo Armağan

Users who are viewing this thread

@karka: abi inan ki once yorumunu okuyup sonra resme bakinca kahkaha attim. "cok zamanimi almadi ama begendi cocuklar, n'aparsin iste" bakisi atmissin diye de kendi yorumumu yazayim :razz: Ceidot forumlarinda gelistirme ekibi sana kisa zamanda garez beslemeye baslayacak, haberin ola :grin:

@caravan: sanmam be caravan; ilk sayfalara bakacak olursan destek almam epey zaman almis :smile: bahsettigin enerji yuzundeki kronik bezgin ifadeye ragmen kharia'dan sonra karka ve senden geliyor bence :smile:

olacak o kadar, ilk sayfalarda seni yanlız birakıp bir kenara sürüklemeye çalışmıştık :mrgreen: hatta umutlandırıp yanlış foto koyuyorduk :smile: Şimdi tam destek! :smile:

ceidot ekibi gerçekten dikkat çekmiyor :razz: sadece karka odak noktasında  :grin:

:mrgreen:

Yalniz dikkat ettim de, konudaki 3 resmimin hepsi ayri ayri kil cikmis. Bu resimler kesinlikle beni yansitmiyor. Ben guleryuzlu bir adamim.

Buyrun bakalim. Anlasilamadin sen karka...

@Deniz
Hem senin spectral miasma'n niye benimkinden fazla hi? Hayrettir arkadas ya... Kac gundur araliksiz "oynuyorum" halbuki.

Demek ki ProgressQuest gibi bir oyunu dahi kendini vererek oynamamissin :razz: Bu arada oyun hakkinda kucuk bir ipucu: oyun yalnizca level atladigin anlarda internet baglantini kullaniyor :wink:

hmm... ve sonunda ... karşınızda... ben :razz:

karizmatik çıkma çabası içinde biras ama becerememişim :razz:

:neutral: Bakıyorum da, forumda kötü yorum alma telaşı içinde çektirmişsin gibi geliyor. Fakat "Studyo Armagan"a hoşgeldin :razz:

Caravan said:
:neutral: Bakıyorum da, forumda kötü yorum alma telaşı içinde çektirmişsin gibi geliyor. Fakat "Studyo Armagan"a hoşgeldin :razz:

eheh öyle bi telaşım olsa niye yolliim , avatar için çekmşitim aslında buraya kısmetmiş :grin:

Onlar bana gelsinler, hıh...

İltifatın için teşekkürler, fakat bıraktım kız işlerini. Uzun vadeli olanları seviyorum ben :mrgreen:

Son zamanlarda saçlarımla başım dertte. Saçlarımı dikmek için beş altı avuç jole sürüyorum. Ev ekonomisini çökerteceğim.

Büyüteç, Deniz modumuz ve diğerleri olmadan pek tadı tuzu kalmamış ki buraların :sad:

Hükümran Senfoni'de çekilen resme koptum :grin: Arkadaşların daha fazla burada olmamaları büyük kayıp ama n00bların akıllanacağını sanmıyorum...

die n00bs
20060823.jpg

www.ctrlaltdel-online.com

Hükümran Senfoni'de çekilen resme koptum

Haklısın fakat arkada fotografta çıkamama korkusuyla parmak ucuyla duran gözlüklü kıvırcık bir şahıs vardı, ona içim yandı.

Back
Top Bottom