Stüdyo Armağan

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

Astendrache

Grandmaster Knight
WB
Best answers
0
yok ben uzun kıvırcık saçlı sakallı birazcık kilolu hayal ediyorum.Kötü olan şey nightingale'i de benzer hayal ediyorum.

Genghis_Khan61

benim için mi kimmer için mi ?
Astendrache said:
yok ben uzun kıvırcık saçlı sakallı birazcık kilolu hayal ediyorum.Kötü olan şey nightingale'i de benzer hayal ediyorum.

Klai

Grandmaster Knight
WBWF&SNW
Best answers
0
Çünkü öyle olmadığını herkes biliyor. Sen hayallerinle yaşa ve mutlu ol kardeşim.

Flecha

Count
WBWF&SNW
Best answers
0
Josef_Stalin said:
UXC yi hep yakışıklı kaslı biri olarak hayal etmişimdir valla :grin:
Açtığı konulara bakılırsa :grin:
Yok öyle bir tip olsa zaten o konuları açmasına gerek kalmazdı..Garibim, Cioss bi yer biri bakar misali anca konu açmakla yetiniyor :razz:.

Genghis_Khan61

Blur blur niye yaptım onuda bilmem :smile: bu arada o fotoğrafın arkasında bir adam bir de siyah Reno araba vardı photshop ile almıştım :smile:

xkocaelix89x

Knight at Arms
WBWF&SNW
Best answers
0
EmrehaN said:
Hacı aynı düşünüyoruz diyebilirim, bence o tür konularda estetiğin, güzelliğin ve fiziksel mükemmelliğin tavan yaptığı bir durumda oturup mastürbasyon yapmak bu şaheserlere hakaret gibi geliyor bana.
Asıl o konular'da mastürbasyon yapmasak ayıp olur o kadar şaheseri bize mal gibi bakalımmı diye yapıyolar la adam o fotoğrafı çekmek için neyini vermiyo AS:grin::FASd Şimdi yani siz çekmeyebilirsiniz ama ben dişi sinek görünce bile asılıyorum kusura bakmayın.

gereksizinsan

Grandmaster Knight
Best answers
0
Bir kadının kocaman dötünü gözünüze estetik ve şaheser gibi gösteren şey zaten cinsel arzularınız.