Stüdyo Armağan

Users who are viewing this thread

Vallaha gonlum elvermedi(tehditlerden kortugumdan degil yoksa), kendi resmimi de koyacam. Borcumu odemem lazim Marsec'e.

Yalniz resim 6 yillik. Baska bulamadim. O zamanlar citiriz daha.

Not: Evet, o kaşlarin hepsi benim.

benfk3.jpg

Helking298 ve oguzcan, gonderdikleri resimleriyle moderator yapildilar. Karka kendi resmini ve Marsec'in resmini gondererek, almis oldugu iki bandan kurtuldu. Caravan ikinci bani aldi  :mrgreen:

Yorumlar: Marsec "tribunlere oynayarak" dalgiclik yapilamayacagini ne zaman ogrenecek merak ediyorum. Helking'in kamerayla ne derdi var anlamadim. Karka leb demeden leblebiyi anlamis :razz:

Tribün değil o, tekne. Dalışa başlamak için verilmesi gereken bir işaret benim yaptığım da. Ulan niye açıklıyorsam şubat'ın soğuğunda bi tarafım donarken yaptığım işareti.

@<deniz>

25 yil boyunca iki gozunun ustunde o "leblebilerle" yasayinca anliyorsun tabi "leb" demeden leblebiyi.  4,5 litre ter emme kapasitesine sahip onlar.

@Marsec: Bak kardesim. Yuzgecin solungacin ya da torba gibi akcigerin, olmadi bes parmak derin olsa tamam da, subatta ne demeye suya giriyon, once onu acikla sen :razz: Ayrica tekne mekne anlamam ben, karka'nin da belirttigi gibi o isaret tribune yapilir.

@Karka: Bilirim kardes bilirim, mesela herkes 5 dakikada dus alir ya, ben 10. dakika dolmadan sacima sampuan suremiyorum. Islanmiyo ki lavuk. Ah killi ve esmer bizler ah. :grin:

bu da benim saclarim.henuz kendimi gostermeye hazir degilim :razz: ben de foto bulamadim.ama ingilizce foruma umutun fotosunu koymustum,onun arkasinda varim,yine de yuzum gorunmuyor,namahrem :razz:

ilerleyen gunlerde bulursam ben de yollarim,deniz beni de moderator yap.

Heh, fotograf yogunlugu arttigina gore artik bu konuyu yapis yapis tepelere tasiyabiliriz :razz:

Tüm konuyu baştan sona okudum...
Ve şuna karar verdim...
Siz insanlara değer vermiyorsunuz...
Benim koyduğum resim sahte olsa bile ben moderatör yapılmalıydım...

Insan dedigin muhim degil, esas olan fotodur. Koy essah resimlerini bak ne moderatorlugun kaliyor ne adminligin. Dene bak :grin:

Mactan bir kare! Harika! Destek icin cok tesekkurler, oran olarak dusunecek olursak cok yalniz kaldim burada :grin:

Ehem...

Vermicem fotomu işte vermicem...
Basketbolu sevmeyen birisi için fotomu yollamam :razz:

EDIT: Avatarımı çok sevdim...Her baktığımda içim acıyo :cry:r.. Avatarımla yetinin :smile:

@Partizan
kırmızı gözlü bir kedi olmak nasıl? :grin:

Not:Üye olduğum her forumda avatarıma bir Atatürk resmi koyarım... :smile: :wink:
Ama isterseniz resmimi eklerim buraya... :grin:

resim eklemen icin bizim istememize gerek yok gibi sanki.herkes ekledigine gore sen de ekleyebilirsin...

kirmizi gozlu kediyi de albino olarak duzeltelim.

seklinde bir yazim tarzim olmus ozur dilerim,yanlis anlasilmasin. :lol:

sesleri duyar gibiyim,partizan evrim gecirdi...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
alpertunganin diyeceginden eminim.

Back
Top Bottom