*SPOİLER* Ejderha sancağı görevi lütfen yardım edin

Users who are viewing this thread

Aynı durumdaydım, tam patch sonrası kontrol edecektim, olmadıysa da konudaki çözümü deneyecektim ki bir sorunum varmış.
Yedek save aldım sanıyordum ama o işte pek iyi değilmişim. Kaydet ve çık derseniz son seçtiğiniz manuel save üzerine yazıyor anladığım kadarıyla, ben onu auto-save üzerine yazar sanıyordum.

Haliyle elimdeki iki save de sığınağı yok ettikten sonraki saveler. Diğer kadından görevi kabul etmemiştim henüz, belki bir işe yarar

ejderha sancağı görevinde 2. sığınakta toplam 70 haydut var ve buradan çıkmıyorlar ben ise 9 adamla girebiliyorum ne yapmam gerek?

Güncelleme ile düzelmişti ne oldu bilmiyorum o görevi yaptığım save dosyalarım gitmiş onun yerine 1.0.1 güncelleme gelmiş. Ne güzel kasmıştım şimdi gitti mi hepsi?

Arkadaşlar bende sığınağa saldırı yapıyorum ama 40askerim var 9 tanesi geliyor. Bu yüzden kazanamıyorum. Neden böyle oluyor bilgisi olan

Arkadaşlar bende sığınağa saldırı yapıyorum ama 40askerim var 9 tanesi geliyor. Bu yüzden kazanamıyorum. Neden böyle oluyor bilgisi olan

sığınak görevleri öyle. bir kaç askerini geliştir bildiğim kadarıyla en iyi 8 askerin geliyor seninle zorlanmazsın

Sığınakta 47 asker var yenmem mümkün değil sizdede öyle mi teşekkürler

Her yerleşim yerinin isminin yazısının altında sarı kareler var sanırım onlar birlik sayısı beklerse bi yerde içerden birim çıktığında sarı kare sayısı azalıyor o zaman gir

Her yerleşim yerinin isminin yazısının altında sarı kareler var sanırım onlar birlik sayısı beklerse bi yerde içerden birim çıktığında sarı kare sayısı azalıyor o zaman gir
Bekliyorum bekliyorum azalmadılar. Etraftaki haydutları kesiyorum yine çıkmadılar. Bende bıraktım görevi takılıyorum öyle ?

8yıldır bu oyun bekleniyor oyundaki en temel sorun optimizasyon sorunı çözülmemiş 8saat sildim tekrar yükledim save haliyle silindi neyse iyi bidaha oynarım dedim 13 saat keyifle oynadım son saatlerinde krallıklara katılamadığımı bu görevi yapmadığım için oldugunu farkettim girdim abi sığınaklaraa een son argosoz mu nedir artık parçayı vermedi 3 saat uğraştım 3333 saatt şimdide burda save kitlendi başka save geçin diyorlar oyun 8yıldır bekleniyor erken erişim olarak çıkıyor ????? Neyse zaten tek tük ana görev var 4.mü ne ana görev vu ana görev buglı oluyor emek gidiyor böyşe birşey varmı lan varmıııııo

Abi bunu hiçmi denememişler hiçmi bakmamışlar anlam veremiyorum eski oyununuda hiç oynamadım büyük ihtimalle ona geçiçem küfür edilesi bir olaydı bu

Arkadaşlar bende aynı görevde sığınakların yerini kaybettim. 15'e yakın sığınak gezdim 1 tanesini buldum ancak diğer sığınağı bulamıyorum. Yanlışlıkla görevden sonra işaretleri silmiştim o yüzden haritada bulamıyorum. Sizlerden ricam birisi bana haritadaki konumunu ekran görüntüsü olarak atabilir mi?

Görev veren ile tekrar görüştüm ama sığınak tekrar işaretlenmedi. Lütfen ekran görüntüsü atın arkadaşlar. Şimdiden teşekkür ederim.
Kardeşim buldun mu bende sildim yanlışlıkla nerede olduğunu bilmiom

Valla görevi aldığım şehrin yakınındaki bütün sığınakları tek tek gezerek bulmuştum hatta ekran görüntüsüde almıştım ancak şu an o görüntüyü bulamıyorum maalesef. Zaman kaybetmek istemiyorsan sığınakları gezmeni öneririm.

Arkadaşlar bende aynı görevde sığınakların yerini kaybettim. 15'e yakın sığınak gezdim 1 tanesini buldum ancak diğer sığınağı bulamıyorum. Yanlışlıkla görevden sonra işaretleri silmiştim o yüzden haritada bulamıyorum. Sizlerden ricam birisi bana haritadaki konumunu ekran görüntüsü olarak atabilir mi?

Görev veren ile tekrar görüştüm ama sığınak tekrar işaretlenmedi. Lütfen ekran görüntüsü atın arkadaşlar. Şimdiden teşekkür ederim.

Bende kaybettim rastegele mi dolaşıp bulacağım şimdi fark etseydim eski save girerdim.

Ana görevi ben bilmem hiç yapmadım. Ama sığınakları illa tek seferde temizleyeceksiniz diye bir kural yok. Girin birazını kesin tab ile çıkın ertesi gün bir daha girin.

10 Soyludan hikayeyi dinledikten sonra,İstiana ve Arzagos'dan görevleri aldım ve sığınakları basmaya gittim.Bir sığınaktan sancak parçası çıkması gerekirken çıkmadı ve ana görev kilitlendi.Sığınak tekrardan ortaya çıkmıyor,Arzagos ile konuştuğumda ise paçrayı buldunmu diyor,hayır diyorum bir değişiklik olmuyor.Patch geldi ama herhangi bir değişiklik olmadı şuan oynadığım save kilitlenmiş durumda yabancı forumlarda okuduğuma göre neredeyse herkez aynı sorunu yaşıyor ve hiçkimse bir çözüm bulmuş değil.Ne yapmam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok 12 saat oynadığım save dosyasını silip baştanmı başlamalıyım yoksa bir süre daha patch gelmesinimi beklemeliyim veya patch gelirse görev düzelirmi ?
ben görevi yapmadım şimdi ne olacak

Back
Top Bottom