spartacus blood and sand

Users who are viewing this thread

Ben Cnbc-e den şunları izliyorum ;

Chuck,Spartacus,Merlin,Leverage ve Unnatural History.  :cool:

Chucktaki kahramanım Morgan Grimes .  :lol:

Bildiğiniz gibi Spartacus'u oynayan Andy Whitfield rahatsızlanmıştı. 2. sezonda ne olacağı belirsizdi. Sonunda yapımcılar Andy Whitfield'ın yerine yeni Spartacus olarak The Pasific'te de oynamış olan Liam McIntyre ile anlaşma sağlamışlar. Detaylı bilgi için,

http://uk.tv.ign.com/articles/114/1144353p1.html

yeni Spartacus hayırlı olsun.

Bak şimdi, dizide gösterilen şeyler düşünülürse demek ki adamda okkalı... ehem neyse...

Alhedras said:
Bildiğiniz gibi Spartacus'u oynayan Andy Whitfield rahatsızlanmıştı. 2. sezonda ne olacağı belirsizdi. Sonunda yapımcılar Andy Whitfield'ın yerine yeni Spartacus olarak The Pasific'te de oynamış olan Liam McIntyre ile anlaşma sağlamışlar. Detaylı bilgi için,

http://uk.tv.ign.com/articles/114/1144353p1.html

yeni Spartacus hayırlı olsun.

Bak şimdi, dizide gösterilen şeyler düşünülürse demek ki adamda okkalı... ehem neyse...
Aaah ! Crap !

ne zaman başlıkcak çok özledim dizilerim başladı

1:supernatural

2:Merlin

3:spartacus

4:THE WALKING DEAD (bu pazar başlıcak hadi hayırlısı )

Olum sansürsüz illa sevişme sahnesi izliceksen neden dizi diye tuturuyon ki ? Gir google ' a . Neyse devamını biliyonuz  :lol:

Spartacus'ümüz, Andy Whitfield, 1,5 yıldır mücadele ettiği lenf kanserine yenik düşerek 12 eylül sabahı 39 yaşında hayata veda etmiştir...

Alhedras said:
Spartacus'ümüz, Andy Whitfield, 1,5 yıldır mücadele ettiği lenf kanserine yenik düşerek 12 eylül sabahı 39 yaşında hayata veda etmiştir...

Spartacus Andy ile özdeşleşmiştir.Ben şahsen özdeşleşen karakterin yerine başkasını oynatmalarını svmiyorum.Ama yapacak bişey yok.Öyle böyle bulmak zorundaydılar yeni birini.Büyük bir kayıp üzüldüm.

Alhedras said:

Fena üzüldüm.Üzülmedim lan desem yalan olur.

Alhedras said:
Acayip üzüldüm, Spartacus denilince aklıma ilk onun yüzü geliyordu. Bir diziden başrol' un çıkıp yerine başkasını sokmaları kadar hiç birşeyden nefret etmiyorum.

Raydric said:
Alhedras said:
Acayip üzüldüm, Spartacus denilince aklıma ilk onun yüzü geliyordu. Bir diziden başrol' un çıkıp yerine başkasını sokmaları kadar hiç birşeyden nefret etmiyorum.

Mecbur başkalarını sokmak zorundaydılar.Spartacusumuz ölüm yatağındaydı elden ne gelir.Çok büyük bir kayıp böyle bir yeteneği kaybettik.Diziyi devam ettirmek zorundaydılar mecbur birini bulacaklardı.

Back
Top Bottom