[SP][Yapım] The Fire Of Europe|11 Mart Yeni Resimler|Irklara Göre Başlangıç|

Mod sizce nasıl olacak ?

• Muhteşem Olacak

Votes: 74 43.8%
  • Güzel Olacak

Votes: 26 15.4%
  • İyi Olacak

Votes: 19 11.2%
  • Oynanabilir Olacak

Votes: 23 13.6%
  • Vasat Olacak

Votes: 5 3.0%
  • Acemice Olacak

Votes: 1 0.6%
  • Berbat Olacak

Votes: 8 4.7%
  • -Yorum Yok-

Votes: 13 7.7%

• Total voters
    169

Users who are viewing this thread

Tırrek sen bi gözlük tak bakiyim, paintin arayüzünü öğrenirsin. Ayrıca yerleştirmesini paint.net ile yaptım.Ha bir de faceden banada böyle güzel sancak yapmayı öğretirmisin dediğini ne zaman unuttun ? :cool:

Arkadaşlar modu deneyecek birine ihtiyacım var unuttuğum eksik küçük veya büyük bir şey varmı diye ? Gönüllü olan varsa aranızdan sevinirim.

Black Dead said:
Tırrek sen bi gözlük tak bakiyim, paintin arayüzünü öğrenirsin. Ayrıca yerleştirmesini paint.net ile yaptım.Ha bir de faceden banada böyle güzel sancak yapmayı öğretirmisin dediğini ne zaman unuttun ? :cool:
Heh itiraf ettin hele şükür. Yerleştirmeyi söylemiştim zaten.
İspatın var mı? :cool: :cool:

Beyler özelden tartışın  :mrgreen:

Dylle said:
Modu deneyecek birine ihtiyacım var unuttuğum eksik küçük veya büyük bir şey varmı diye ? Gönüllü olan varsa aranızdan sevinirim.

omerfaruk42 said:
Black Dead said:
Ben gönüllü olurum.BAĞA VER KIRK YILLIK HAYRANINIM. :sad:

Black Dead linki yanlışlıkla buraya da atsana  :iamamoron:
Özelden link attı sandım açtım baktım , sövmüş sen niye link istiyon sen kimsin diye.Şansına küs.

Nisan 18 oldu mb warband mod yapımcıları bu işi böyle yapacaksa bir hafta kala konu açsınlar bence yaptığınız şey kolay değil ama ciddi ciddi uğraşılmadığını düşünüyorum herkes çok önem vermiyor niye bilmiyorum ama her moda bakın ciddi olanlar çat
Çut çıkarıyor ciddi olmayanlar sürünüyor

Muhammed009 said:
Nisan 18 oldu mb warband mod yapımcıları bu işi böyle yapacaksa bir hafta kala konu açsınlar bence yaptığınız şey kolay değil ama ciddi ciddi uğraşılmadığını düşünüyorum herkes çok önem vermiyor niye bilmiyorum ama her moda bakın ciddi olanlar çat
Çut çıkarıyor ciddi olmayanlar sürünüyor
Ciddilikle alakası yok bunun.Ayrıca isterse bi gün hiç uğraşmaz diğer gün tüm gününü verir.Kimse kimse için uğraşmak zorunda değil.Ayrıca kolay bir şey olmadığını biliyorsun madem neden bunu söylüyorsun anlayamıyorum.

Umutlandırmıyor zaten, asıl bu geniş açı.Sadece kendi projesini konuda derliyor isteyenlerin sorusunu yanıtlıyor.Kimsenin çıkış tarihi veya ne zaman çıkacak gibi abartı katarak küstahça eleştirmesi ağır olur.

Modu sabırsızlıkla bekliyorum kardeşim.Umarım emeğinizin karşılığını görürsünüz.
Ana menünün arka planını nasıl değiştirdiyseniz diğer menülerin de arkaplanını değiştirirseniz göze daha iyi hitap edebilir.
Şimdilik diyeceklerim bu kadar Allah yardımcınız olsun.

Back
Top Bottom