[SP][Yapım] The Fire Of Europe|11 Mart Yeni Resimler|Irklara Göre Başlangıç|

Mod sizce nasıl olacak ?

• Muhteşem Olacak

Votes: 74 43.8%
  • Güzel Olacak

Votes: 26 15.4%
  • İyi Olacak

Votes: 19 11.2%
  • Oynanabilir Olacak

Votes: 23 13.6%
  • Vasat Olacak

Votes: 5 3.0%
  • Acemice Olacak

Votes: 1 0.6%
  • Berbat Olacak

Votes: 8 4.7%
  • -Yorum Yok-

Votes: 13 7.7%

• Total voters
    169

Users who are viewing this thread

kaytanbeyy said:
Hocam en zaman çıkıcak bu mod  :grin:
Kardeşim yakında çıkacak fakat ben detaylara düşkün biri olduğumdan (hiç öyle göstermesemde :grin:) genelde en ufak bir hatayı bile gidermeye çalışıyorum.

Yiğit Gün said:
Öneri ; tımar sistemi olsun.
Olabilir bunu yapmaya çalışacağım şu anda uygur köylerinin sahnelerini oba yapıyorum :grin: yani artık türk köylerinde yurtlar olacak Kaleleri ellemeyeceğim adı üstünde kale etrafına otağ koyacağım. Bu sahne editi yüzünden bu aralar fazla mesaj atamıyorum :grin: yurt modeli bulmak yapmak zor :grin:

Hocam iyi çalışkan birine benziyosun.Bu işi götürürsünüz diye düşünüyorum.Başarılar.

Şehirlerin iç kısımlarından çok şehirlerin kuşatma kısımlarını geliştir, nede olsa oyuncu şehir içinde pek gezmiyor.Eğer pazar yeri ve tüccarlarla konuşmak için menü olmasaydı, konuşmak için direk şehre girmek zorunda kalsaydık o zaman şehirlerin içi önemli olurdu.
Sen şimdilik kuşatma sahnelerine odaklan, tabi ai mesh kısımlarınıda düzenlemeyi unutma.

frozenpainter said:
Şehirlerin iç kısımlarından çok şehirlerin kuşatma kısımlarını geliştir, nede olsa oyuncu şehir içinde pek gezmiyor.Eğer pazar yeri ve tüccarlarla konuşmak için menü olmasaydı, konuşmak için direk şehre girmek zorunda kalsaydık o zaman şehirlerin içi önemli olurdu.
Sen şimdilik kuşatma sahnelerine odaklan, tabi ai mesh kısımlarınıda düzenlemeyi unutma.
ok sağol.

EDİT: Arkadaşlar Yeni Resimler Geldi. Aynı zamanda daha fazlası için facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz:

Facebook Sayfamız

EDİT:Irklara göre başlangıç fotosu geldi.

Back
Top Bottom