[SP][Yapım] The Fire Of Europe|11 Mart Yeni Resimler|Irklara Göre Başlangıç|

Mod sizce nasıl olacak ?

• Muhteşem Olacak

Votes: 74 43.8%
  • Güzel Olacak

Votes: 26 15.4%
  • İyi Olacak

Votes: 19 11.2%
  • Oynanabilir Olacak

Votes: 23 13.6%
  • Vasat Olacak

Votes: 5 3.0%
  • Acemice Olacak

Votes: 1 0.6%
  • Berbat Olacak

Votes: 8 4.7%
  • -Yorum Yok-

Votes: 13 7.7%

• Total voters
    169

Users who are viewing this thread

Yiğit Gün said:
Mod ne alemde Reyiz ?
bekoeko said:
Hala mı harita editi devam ediyor ?

Sanırım bir kısmını halelttim. Artık daha rahat yürünüyor. Fakat hala bazı yerlerde hata var. Oralarıda halledip koyacağım.

hard02 said:
senden isteğim eleştiren olursa hiç aldırmadan yoluna devam et. unutma meyveli ağaç taşlanır. :wink:
Sağol

Arkadaşlar acemiyim belki burası yeri değil ama kime sorduysam cevap gelmedi forumda sormadığım çok az kişi kalmıştır.
Banada modlar konusunda yardım edebilecek birileri var mıdır  ?
Mod yapımı konusunda çok yardıma ihtiyacım var.

[Saygılarımla LekasMBW]

LekasMBW said:
Arkadaşlar acemiyim belki burası yeri değil ama kime sorduysam cevap gelmedi forumda sormadığım çok az kişi kalmıştır.
Banada modlar konusunda yardım edebilecek birileri var mıdır  ?
Mod yapımı konusunda çok yardıma ihtiyacım var.
kardeş forumda mod yapımı dersleri var. Oralardan bilgi edinebilirsin. Önce hemen mod yapmaya başlama. Var olan modunda ufak çaplı kod değişiklikleri yap böylece textler üzerinde tecrübe edinirsin.. (Derslerde var) modelleme yap kılıç felan. Sonra kodlama derslerine başla. Çok sıkı çalışırsan olur çalışmazsan sen de bu forumda yok olur gidersin :smile:

kardeş forumda mod yapımı dersleri var. Oralardan bilgi edinebilirsin. Önce hemen mod yapmaya başlama. Var olan modunda ufak çaplı kod değişiklikleri yap böylece textler üzerinde tecrübe edinirsin.. (Derslerde var) modelleme yap kılıç felan. Sonra kodlama derslerine başla. Çok sıkı çalışırsan olur çalışmazsan sen de bu forumda yok olur gidersin :smile:

Teşekkürler Kardeşim de bende module system sıkıntısı var kurulmuyor hata alıyorum o yüzden özel olarak text üzerinden destek almam gerekiyor.

Yinede teşekkürler...

Bu arada text üzerinden yardımcı olacak tecrübeli birileri varsa lütfen yardımcı olurmusunuz ?

Evet arkadaşlar müjdeyle geldim. Sorun çözüldü  :party:. Şimdi size danışmak istediğim bir konu var öncelikle haçlı seferlerini biraz editlemek istiyorum sizce editliyim mi ? Yoksa onu sonraki sürüme mi bırakayım?

Dylle said:
Evet arkadaşlar müjdeyle geldim. Sorun çözüldü  :party:. Şimdi size danışmak istediğim bir konu var öncelikle haçlı seferlerini biraz editlemek istiyorum sizce editliyim mi ? Yoksa onu sonraki sürüme mi bırakayım?

Editle ve karşımıza mükemmel bir mod çıkart dostum, artık şu oyundan zevk almak istiyorum yani  :smile:

Kızıl Kasırga said:
Dylle said:

Editle ve karşımıza mükemmel bir mod çıkart dostum, artık şu oyundan zevk almak istiyorum yani  :smile:
:grin: zaten editlemeyi düşünüyorum fazla birşey yapmayacağım sadece haçlı seferleri başladığında haritada müslüman devletlere saldıran Haçlı birlikleri çıkacak. Birde haçlı kaleleri kurulacak. Kodu basit aslında :grin: ama etkili.

EDİT:Resimler ve Duyuru eklendi.

Dylle said:
CavalryMan said:
Miğfer görüşünden bir foto rica etsem :grin:
Bir ara atarım :grin:

EDİT: Arkadaşlar göçebe sistemi mantığını çözdüm ekliyorum oyuna :grin: bilginize.

Projen her ne kadar Osmanlı Senaryosu ve Rise of Ottoman'ın gölgesinde kalıyor gibi görünse de bence kafaya oynayacak bir kalitede olacak.Umarım yanılmam, geliştirmeye devam  :party:

Kızıl Kasırga said:
Dylle said:
CavalryMan said:
Miğfer görüşünden bir foto rica etsem :grin:
Bir ara atarım :grin:

EDİT: Arkadaşlar göçebe sistemi mantığını çözdüm ekliyorum oyuna :grin: bilginize.

Projen her ne kadar Osmanlı Senaryosu ve Rise of Ottoman'ın gölgesinde kalıyor gibi görünse de bence kafaya oynayacak bir kalitede olacak.Umarım yanılmam, geliştirmeye devam  :party:
Sağol. Ancak OSmanlı senaryosu ve özellikle Rise of Ottoman kaliteli modlar benim amacım hiç bir zaman diğer modlarla yarışmak değil kendi modumu yapmak ve insanları eğlendirmek bu bir yarışma değil bana göre :grin:

nLaqXM.jpg

Back
Top Bottom