[SP][Yapım] The Fire Of Europe|11 Mart Yeni Resimler|Irklara Göre Başlangıç|

Mod sizce nasıl olacak ?

• Muhteşem Olacak

Votes: 74 43.8%
  • Güzel Olacak

Votes: 26 15.4%
  • İyi Olacak

Votes: 19 11.2%
  • Oynanabilir Olacak

Votes: 23 13.6%
  • Vasat Olacak

Votes: 5 3.0%
  • Acemice Olacak

Votes: 1 0.6%
  • Berbat Olacak

Votes: 8 4.7%
  • -Yorum Yok-

Votes: 13 7.7%

• Total voters
    169

Users who are viewing this thread

Nogay.San said:
Dylle said:
Bjergsen said:
Ben olsam alınırdım...
Ben alınmam :grin: sağolsunlar var olsunlar. Yorumları da kendileride eksik olmasın.

Sende Sağolasın,

Bu Arada Spam Olmasın, Uzun Zamandır Model Yapmıyorum, Modellenmesini İstediğin Bir Kılıç Olursa Bana Resmini At, Ben de Biraz Talim Yapayım, Unutmak İstemiyorum Modellemeyi :smile: (Wings3d Kullanıyorum) .

omerfaruk42 said:
Şaka yaptığımı bildiği için alınmamıştır :smile: Sabırsızlıkla bekliyoruz, 2 kişiyle 3 ay gibi bir sürede böyle mod yapmak kolay iş değil :smile:

+1 (Onaylamak İçin Böyle Deniyordu Heralde. Yada Başka Bir şey İçin mi, Emin Değilim :???: :grin: ) .

Dylle said:
omerfaruk42 said:
Şaka yaptığımı bildiği için alınmamıştır :smile: Sabırsızlıkla bekliyoruz, 2 kişiyle 3 ay gibi bir sürede böyle mod yapmak kolay iş değil :smile:
Sağolun. Modu çıkarmak istiyorum fakat sanki birkaç şey daha eklemeliymişim gibi hissediyorum :grin:. İşte böyle olunca aksaklıklar oluyor. Fakat sanırım version 1 de eklenecek fazla birşey kalmadı. Zaten bu ilk sürüm genellikle mekanik üzerine item krallık kod falan olacak. :grin:. Gelecek sürüm senaryo da eklemeyi düşünüyorum (Bazı krallıklara ekleyeceğim. Aynı WFAS da olduğu gibi özel görevler olabilecek.)

Senaryo Olmazsa Olmaz. Olmasada Olur da Ben Çok Seviyorum Yani :grin: .

Not, Bu İletiyi Göndermek İçin 3. Gönderme Denemem, Öncekilerde ''Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.'' Dedi .

Zaten Ankaradan da 7. Denemede Anca Gelebilmiştim.

Hmm aslında sana da zahmet olmazsa belki bir iki kılıç resmi yollayabilirim :grin:. (ÖZELDEN ATARIM)

Gandalf the Grey said:
Nogay.San said:
Yiğit Gün said:
Nogay.San said:
CavalryMan said:
Dylle hocam öldün mü  :roll:
Hepimiz öldük aslında, Zaman bir illüzyon :fruity: .
Sen nediyon lan değişik?
Anlatsam anlamazsın sen, Yada daha kötüsü yanlış anlarsın; Deveye hendek atlatsam daha iyi, En azından o bir işe yarar.
I-------I

Kardiş boş knşma.
Salarım üstüne Sauronu...

Spam yapmayın artık,
Dylle Foruma girmesede Mod yapımına devam ediyor, ''Yetişirse bir Krallık daha ekleyebilirim'' dedi.

Nogay.San said:
Gandalf the Grey said:
Nogay.San said:
Yiğit Gün said:
Nogay.San said:
CavalryMan said:
Dylle hocam öldün mü  :roll:
Hepimiz öldük aslında, Zaman bir illüzyon :fruity: .
Sen nediyon lan değişik?
Anlatsam anlamazsın sen, Yada daha kötüsü yanlış anlarsın; Deveye hendek atlatsam daha iyi, En azından o bir işe yarar.
I-------I

Kardiş boş knşma.
Salarım üstüne Sauronu...

Spam yapmayın artık,
Dylle Foruma girmesede Mod yapımına devam ediyor, ''Yetişirse bir Krallık daha ekleyebilirim'' dedi.
Arkadaşlar Kırım Yarımadası'nda kocaman bir hata çıktı onu çözmeye çalışıyoruz :sad: yakında çözeriz.

CavalryMan said:
Hatalardan nefret ediyorum  :evil:
Emin ol her mod yapımcısı nefret eder :grin:. Kırım yarımadasında belli yerlerde takılıyor oyuncular otranın eyiminden kaynaklı büyük ihtimalle çünkü bazı modlarda oluyor. Biraz eğimi editleyeceğim :grin:

senden isteğim eleştiren olursa hiç aldırmadan yoluna devam et. unutma meyveli ağaç taşlanır. :wink:

Back
Top Bottom