[SP][Yapım] The Fire Of Europe|11 Mart Yeni Resimler|Irklara Göre Başlangıç|

Mod sizce nasıl olacak ?

• Muhteşem Olacak

Votes: 74 43.8%
  • Güzel Olacak

Votes: 26 15.4%
  • İyi Olacak

Votes: 19 11.2%
  • Oynanabilir Olacak

Votes: 23 13.6%
  • Vasat Olacak

Votes: 5 3.0%
  • Acemice Olacak

Votes: 1 0.6%
  • Berbat Olacak

Votes: 8 4.7%
  • -Yorum Yok-

Votes: 13 7.7%

• Total voters
    169

Users who are viewing this thread

Detaylara güzel bakarım. Olaylara objektif yaklaşabilirim. Uygun buluyorsanız testerınızı buldunuz ! (:grin:)

Dylle said:
Hermod said:
lordları idam etme olsa fena olmazdı :grin:
O olacak büyük ihtimalel ama bu versiyonda olmayacak yeni bir kod üzerinde çalışmaya (!başlayacağım!)

Dr.Nyber said:
Mod iyi gidiyor, başarılar bir kez daha.

Sağol test aşamasına geçtik sayılır :grin: ne yapabiliriz diye bir düşünüyoruz bu sürümde :grin:.
Afa Potter said:
Test ekibi kaç kişi?
Vallaha aovatr var zaten ben oyunu ona atarken autopack'ı da denemiş oalcağız :grin:
Şimdilik bu kadar kişiyiz bakalım.
omerfaruk42 said:
Oo Test mi en sevdiğim  :lol:
:grin:
Nogay.San said:
Açılın Ben Tester 'ım  :grin: .
Bakalım daha birkaç ekleyeceğim var şehir yerlerini editlemeliyim sonra.
kordonfb said:
Detaylara güzel bakarım. Olaylara objektif yaklaşabilirim. Uygun buluyorsanız testerınızı buldunuz ! (:grin:)
Bakalım bir tester yarışması yapar seçeriz :grin:
CavalryMan said:
yalarun ıstırırım böyle modu  :iamamoron:
Adam modu ıstırıyor la ?
Hermod said:
ben de çok güzel test ederim :grin:
CavalryMan said:
Afa Potter said:
Test ekibi kaç kişi?
sen gelme modu bozarsın  :lol:

şştt dylle abi beni de al test ekibine  lao  :iamamoron:

Gandalf the Grey said:
Beni gezgin gandalf olarak oyuna npc olarak eklerseniz sevinirim  :mrgreen: .
:grin:. Tarihe bağlı kalmaya çalışıyorum fakat eskiden şifacı veya büyücü denirmiş (doktorlara) yani bilmiyorum :grin:

omerfaruk42 said:
2 hafta önce çıkması gerekirken hala çıkmayan modlar oylaması yapıyoruz katılmak ister misiniz?  :iamamoron: :grin:

Adam Çevrimiçi Değil, Hem Niye Özelden Yazmıyorsun? Bölüme Baktım Öyle Bir Anket Göremedim, Link Atsaydın Bari.

omerfaruk42 said:
2 hafta önce çıkması gerekirken hala çıkmayan modlar oylaması yapıyoruz katılmak ister misiniz?  :iamamoron: :grin:
Kardeşim mod bu o kadar ayrıntıya ggirmeye çalıştım hem yapmam gereken bir kod var onun üzerinde çalışıyorum :grin:. Şu anda kod kısmını tek başıam yapıyorum yani lütfen biraz sabredin.
bekoeko said:
Testlerin hatasız ve çabuk geçmesi dileğiyle.
Onu bizde istiyoruz. Ama eksik bir iki şey gördüm şimdi onları halletmeye çalışıyorum :sad: :grin:
Nogay.San said:
omerfaruk42 said:

Adam Çevrimiçi Değil, Hem Niye Özelden Yazmıyorsun? Bölüme Baktım Öyle Bir Anket Göremedim, Link Atsaydın Bari.
Böyle bir anket yok adam dalga geçmiş işte  :iamamoron:

Dylle said:
omerfaruk42 said:
Kardeşim mod bu o kadar ayrıntıya ggirmeye çalıştım hem yapmam gereken bir kod var onun üzerinde çalışıyorum :grin:. Şu anda kod kısmını tek başıam yapıyorum yani lütfen biraz sabredin.
bekoeko said:
Onu bizde istiyoruz. Ama eksik bir iki şey gördüm şimdi onları halletmeye çalışıyorum :sad: :grin:
Nogay.San said:
omerfaruk42 said:

Böyle bir anektot yok adam dalga geçmiş işte  :iamamoron:

A a Çoh Ayıp :grin: , Neyse Geçmiş Olsun  :iamamoron: .

Nogay.San said:
Dylle said:
omerfaruk42 said:
bekoeko said:
Nogay.San said:
omerfaruk42 said:

Geçmiş olsun kısmını anlamadım ? (oradaki anekt anket olacak düzeltildi :grin:)

Dylle said:
Nogay.San said:
Dylle said:
omerfaruk42 said:
bekoeko said:
Nogay.San said:
omerfaruk42 said:

Geçmiş olsun kısmını anlamadım ? (oradaki anekt anket olacak düzeltildi :grin:)

Ehe Ehe, Dalga Geçmiş ya, ..Kıhkıh.. Geçmiş Olsun İşte ..Kihkih Kihkih..
Hem Geçmiş Olsun Olan Olmuş. Hemde, Hadi (Dalga) Geçmiş Olsun Bakalım. Ahahaa  :grin: .

Şaka yaptığımı bildiği için alınmamıştır :smile: Sabırsızlıkla bekliyoruz, 2 kişiyle 3 ay gibi bir sürede böyle mod yapmak kolay iş değil :smile:

omerfaruk42 said:
Şaka yaptığımı bildiği için alınmamıştır :smile: Sabırsızlıkla bekliyoruz, 2 kişiyle 3 ay gibi bir sürede böyle mod yapmak kolay iş değil :smile:
Sağolun. Modu çıkarmak istiyorum fakat sanki birkaç şey daha eklemeliymişim gibi hissediyorum :grin:. İşte böyle olunca aksaklıklar oluyor. Fakat sanırım version 1 de eklenecek fazla birşey kalmadı. Zaten bu ilk sürüm genellikle mekanik üzerine item krallık kod falan olacak. :grin:. Gelecek sürüm senaryo da eklemeyi düşünüyorum (Bazı krallıklara ekleyeceğim. Aynı WFAS da olduğu gibi özel görevler olabilecek.)

Dylle said:
Bjergsen said:
Ben olsam alınırdım...
Ben alınmam :grin: sağolsunlar var olsunlar. Yorumları da kendileride eksik olmasın.

Sende Sağolasın,

Bu Arada Spam Olmasın, Uzun Zamandır Model Yapmıyorum, Modellenmesini İstediğin Bir Kılıç Olursa Bana Resmini At, Ben de Biraz Talim Yapayım, Unutmak İstemiyorum Modellemeyi :smile: (Wings3d Kullanıyorum) .

omerfaruk42 said:

+1 (Onaylamak İçin Böyle Deniyordu Heralde. Yada Başka Bir şey İçin mi, Emin Değilim :???: :grin: ) .

Dylle said:
omerfaruk42 said:
Sağolun. Modu çıkarmak istiyorum fakat sanki birkaç şey daha eklemeliymişim gibi hissediyorum :grin:. İşte böyle olunca aksaklıklar oluyor. Fakat sanırım version 1 de eklenecek fazla birşey kalmadı. Zaten bu ilk sürüm genellikle mekanik üzerine item krallık kod falan olacak. :grin:. Gelecek sürüm senaryo da eklemeyi düşünüyorum (Bazı krallıklara ekleyeceğim. Aynı WFAS da olduğu gibi özel görevler olabilecek.)

Senaryo Olmazsa Olmaz. Olmasada Olur da Ben Çok Seviyorum Yani :grin: .

Not, Bu İletiyi Göndermek İçin 3. Gönderme Denemem, Öncekilerde ''Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.'' Dedi .

Zaten Ankaradan da 7. Denemede Anca Gelebilmiştim.

Back
Top Bottom