[SP][Yapım] The Fire Of Europe|11 Mart Yeni Resimler|Irklara Göre Başlangıç|

Mod sizce nasıl olacak ?

• Muhteşem Olacak

Votes: 74 43.8%
  • Güzel Olacak

Votes: 26 15.4%
  • İyi Olacak

Votes: 19 11.2%
  • Oynanabilir Olacak

Votes: 23 13.6%
  • Vasat Olacak

Votes: 5 3.0%
  • Acemice Olacak

Votes: 1 0.6%
  • Berbat Olacak

Votes: 8 4.7%
  • -Yorum Yok-

Votes: 13 7.7%

• Total voters
    169

Users who are viewing this thread

profenix said:
Geniş çaplı bir mod olacağa benziyor ama troopların zırhları nativeden bunları düzeltmelisin.
Sadece belli krallıkların. Onlarda sjaelland (sjaelland bir viking krallığı ve oyundaki zırhlar uygun. boşa osp koymayayım dedim) Hazarya (şimdilik kergit zırhlarını değiştirmeyeceğim yeni eklediğim türk hanlıkları için osp yükleyeceğim) West Seax ve Mercia (ingiliz krallıklarının zırhları oyundaki zırhlara benziyor bu sebeple değiştirmedim) Ama sonuçta buraya yazmayı unuttuğum ekleyeceğim krallıklar var rahat 20-21 tane krallık ekleyeceğim onları zırhlarını ayarlayacak vaktim olacak.

bezelye23 said:
Kardeşim senin modunu sabırsızlıkla bekliyorum işallah yakın zamanda cıkar
Sağol kardeşim çıkış tarihi 1-2 hafta oalrak düşünülüyor belki bir hafta uzar ama yakın zamanda çıkacak. Yaz tatili bitmeden çıkarmak istiyorum.

Bildigim kadariyla "West Seax" kralligi Britanyada bi krallik ve adida "Wessex" boyle cevirebilirsen daha iyi olabilir.BASARILAR

BiloAğa said:
Bildigim kadariyla "West Seax" kralligi Britanyada bi krallik ve adida "Wessex" boyle cevirebilirsen daha iyi olabilir.BASARILAR

Teşekkürler evet Wessex diyede geçiyor. Fakat bazı eski çağ haritalarında West Seax diye geçiyor diye öyle yazdım. Fakat editlerim.

Back
Top Bottom