[SP][Yapım] The Fire Of Europe|11 Mart Yeni Resimler|Irklara Göre Başlangıç|

Mod sizce nasıl olacak ?

• Muhteşem Olacak

Votes: 74 43.8%
  • Güzel Olacak

Votes: 26 15.4%
  • İyi Olacak

Votes: 19 11.2%
  • Oynanabilir Olacak

Votes: 23 13.6%
  • Vasat Olacak

Votes: 5 3.0%
  • Acemice Olacak

Votes: 1 0.6%
  • Berbat Olacak

Votes: 8 4.7%
  • -Yorum Yok-

Votes: 13 7.7%

• Total voters
    169

Users who are viewing this thread

Faruk Özkar said:
Çok güzel olmuş harita helal olsun. Başarılar. Mod kaçincı yılda geçiyor?

811 yılında 9. yüzyılda geçecek sağol kardeşim bence böyle bir türk modu lazımdı. Tavsiyen varsa söyleyebilirsin.

Partizanes said:
Şuanda pek birşey olmadığı için kesin birşey söylemek zor. Keşke ilerletip konuyu açsaydın, yinede harita güzel. Başarılar.
Sağol bende öyle yapacaktım zaten fakat işte. Zaten troopların yapımına başladım

Başarılar çok iyi duruyor ama düz nehirler harita görünüşünü bozar o yüzden onları daha dikkatli yapmalısın bence ve nehir azaltmak yerine denizde gemi olan lordlar fln koysaydınya

る¡ƿɊɦʝ said:
Başarılar çok iyi duruyor ama düz nehirler harita görünüşünü bozar o yüzden onları daha dikkatli yapmalısın bence ve nehir azaltmak yerine denizde gemi olan lordlar fln koysaydınya

Koyacağımda henüz yeni yapmaya başladım.

Modul systemle mi yapıyorsun?
Avrupdaki trooplar nasıl olacak? örneğin normal nativede okçusu atlısı,piyadesi ve bubnların gelişmiş halleri bakımından toplamda 8-9 civarı troop oluyordu bundaki sistem nasıl olacak?

frozenpainter said:
Modul systemle mi yapıyorsun?
Avrupdaki trooplar nasıl olacak? örneğin normal nativede okçusu atlısı,piyadesi ve bubnların gelişmiş halleri bakımından toplamda 8-9 civarı troop oluyordu bundaki sistem nasıl olacak?
Modul system,morgh's warbnand tools, wings 3d, bloodpass map editor,map manager,Item editor ve benzeri bazı programları kullanıyorum.

item editor ve morgu kullanmamaya çalış çünkü modul systemiyle değişkilik yaptığında onlar eski haline çevirecektir, modul systemden item ve troop eklemeyi öğren alışırsan çok kısa sürer.

frozenpainter said:
item editor ve morgu kullanmamaya çalış çünkü modul systemiyle değişkilik yaptığında onlar eski haline çevirecektir, modul systemden item ve troop eklemeyi öğren alışırsan çok kısa sürer.
Ben şimdiye kadar bir sorun göremedim. Zaten yaptığım her yenilikte mod dosyalarını yedekliyorum.

Deli Kurt said:
frozenpainter haklı. modül sistem kullandığın zaman morghs ve item editör ile yaptığın tüm çalışmalar silinecektir.
ok o zaman bende sade modul sistem kullanırım

Bence Betayı İlla Çıkartmak İstiyorsan %50 Gibi Olunca Çıkart Bug Vb. Olursa Modu Bekleyenler Moddan Soğur.

Youssef said:
Bence Betayı İlla Çıkartmak İstiyorsan %50 Gibi Olunca Çıkart Bug Vb. Olursa Modu Bekleyenler Moddan Soğur.
Zaten bende öyle yapmaya karar verdim %60 olunca çıkartacağım.

Morhgsda bi sorun olmaz oradan modüle sistemi seç herşeyi yap sonra build modüleye bas bitti

Back
Top Bottom