[SP][Yapım] The Fire Of Europe|11 Mart Yeni Resimler|Irklara Göre Başlangıç|

Mod sizce nasıl olacak ?

• Muhteşem Olacak

Votes: 74 43.8%
  • Güzel Olacak

Votes: 26 15.4%
  • İyi Olacak

Votes: 19 11.2%
  • Oynanabilir Olacak

Votes: 23 13.6%
  • Vasat Olacak

Votes: 5 3.0%
  • Acemice Olacak

Votes: 1 0.6%
  • Berbat Olacak

Votes: 8 4.7%
  • -Yorum Yok-

Votes: 13 7.7%

• Total voters
    169

Users who are viewing this thread

bekoeko said:
Oyunu güncellerken hızımı alamayıp 1.168 e güncelledim sorun olmaz inşallah :grin:
Yok sorun olmaz :grin:

omerfaruk42 said:
Güncelleyeceğim de bir sürü mod var şuan güncellemeye korkuyorum :grin:

Modların için endişelenme ve tüm alt sürümleri çalıştırıyor :grin:.

bekoeko said:
Nogay.San said:
bekoeko said:
Eve dönüp modu yapmaya başladın mı ? :grin:

Sabırsızlanma, Az Dur Hele.

Sabırsız değilim.Sadece sordum sakin ol champion :grin:

Ooops! Sohbet Ortamı Oluşmasın da, bokoeko
HyperCharge said:
5- Eğer bir mod yapımcısıysanız ve bir proje ile uğraşıyorsanız, mod konunuzun altında gereksiz mesaj atılmasına ve sohbet ortamı yaratılmasına asla izin vermeyin ve bu ortamı oluşturmayın. Modculuğun amacı eğlenmenin yanında oyunu geliştirmek, oyunun piyasasını canlı tutmak ve insanlara warbandı tanıtmaktır.
Hakkaten Heyecanla Beklenen bir mod.

bekoeko said:
Daha Çıkmadım :grin:

Nogay.San said:
bekoeko said:
Nogay.San said:
bekoeko said:

Sabırsızlanma, Az Dur Hele.

Sabırsız değilim.Sadece sordum sakin ol champion :grin:

Ooops! Sohbet Ortamı Oluşmasın da, bokoeko
HyperCharge said:
5- Eğer bir mod yapımcısıysanız ve bir proje ile uğraşıyorsanız, mod konunuzun altında gereksiz mesaj atılmasına ve sohbet ortamı yaratılmasına asla izin vermeyin ve bu ortamı oluşturmayın. Modculuğun amacı eğlenmenin yanında oyunu geliştirmek, oyunun piyasasını canlı tutmak ve insanlara warbandı tanıtmaktır.
Hakkaten Heyecanla Beklenen bir mod.
Sağolasın.

Birde forumda dolaşıyordum oyundaki saçmalıklar kısmı diye biryer var :grin: orada böyle birşey gördüm:

Şahingöz said:
erennuman_mb said:
Şahingöz said:
Saçmalık olarak mı geçer bilmiyorum da bir Nord derebeyinden bir görev aldım; Rivacheg'e gidip Kont Olaf'ı kurtar diye. E malum hilesiz oynayınca yağma dışında en iyi gelir kaynağı Turnuva, ama arena peşinde koşmakta uzun geldi dedim şu cebimde kalan son iki kuruşu da krala fidye olarak vereyim. Ama mümkünatı yok yaklaştırmıyorlar zaten savaş var Nord-Vaegir arasında e geriye kaçırma kaldı. Ama Muhafız'da Kont Olaf'ı öyle öpücükle vermiyor tabi dedim ver lan anahtarları... demez olaydım. Teberli baltalı 5 kişi baktım üzerime doğru böğüre böğüre koşuyor ama varya zırhları görmen lazım tabak gibi parlıyorlar elime vermişler bir tane kayın ağacı sopa iki tane de meyve bıçağı yok imkanı yok kurtarmanın...

Neyse saçma kısmına gelirsek dedim anasını satiyim açıcam hileyi kurtarıp kapatıcam. Yine geçtim muhafızın karşısına dedim sana hayırdır? Yine saldırmaya başladılar bastım Ctrl+Alt+F4 zımbaladım hepsini (muhafız tek basışta ölmedi düşün artık yani) gittim hepsinin ölüsüne tekme attım neyse efendim girdim zindana dedim Kalk dayı gidiyoruz zindandan bir çıktım ki ne göreyim? Envanterimdeki itemler ile kaçırıyorum dayıyı. Saçmalık şu ki madem o zırhlar ordan çıkınca geliyor, ne diye beni o kadar muhafıza karşı çarşafla sopayla salıyorsunuz ya? Sonuç olarak ben ödülü aldım, Vaegirliler de babayı aldı ordan sessizce uzaklaştım.
Muhafızı öldürüp diğer muhafızlarla uğraşmadan girmen lazım.
Usta tamam güzel diyorsunda elimde bastonla ben nasıl öldüreyim onu ki teke tek de savaşmıyorsun 5 kişi saldırıyor hemen

Bunu düzenleyeceğim. Çarşaf değil başka bir kıyafet vereceğim ve sopa değil pala vereceğim :grin:. Hem gerçekçiliği bozmaz zırhlarımızla girmeyiz hemde düşmanların önünde korkuluk gibi kalmayız :grin:

Adamın Anlatımı Çok İyi Yalnız, Gülmekten Karnım Ağrıdı.  :grin:

Şöyle Bir Fikir Sunabilirim, Mesela
Zırhın Üzerine Palto Giymişiz, Zırh Gözükmüyor Ama Var. Paltoyu Gövde .... Olmadı Bu İptal.

Şu Olabilir,
Paltonun Altı Kendiliğinden Zırhlı, Bu Yüzden Gövde Zırhına +Çok Veriyor.

Birde Bu Var,
Silahları ve Zırhımızı Saklamışız, Biz "Anahtarları ver Hemen" Deyince, Muhafız da "Yakalayın Kaçak Var" Dedikten Sonra, Şöyle Mesaj Gelir, "Üzerindeki Gizlenme Kıyafetini Atıyorsun." Bir-iki Saniye Ekran Donar, (Zindandan Çıkarken Olduğu Gibi) Ekran Çözülünce Biz Üstümüzdeki Gizlenme Kıyafetini Çıkarmış Normal Envanter Donanımıyla Aynı Sahneden Devam Ediyoruz. ("Üzerindeki Gizlenme Kıyafetini Atıyorsun." Mesajının Olduğu Yere, İstenildiği Takdirde Bunun Yerine Animasyon (Video Scene) Eklenebilir.

Dylle said:
aykut07 said:
Mod ne zaman çıkar ?
Bu akşam döneceğim. Ondan sonra son hız devam ederim zaten bayağı ilerleme kaydettim.

Dostum seni takdir ediyorum bu konuda.
Mod ne zaman çıkacak gibi sorulalara gayet normal olması gereken şekilde cevap veriyorsun aynen devam.  :wink:

bekoeko said:
Dylle said:
aykut07 said:
Mod ne zaman çıkar ?
Bu akşam döneceğim. Ondan sonra son hız devam ederim zaten bayağı ilerleme kaydettim.

Dostum seni takdir ediyorum bu konuda.
Mod ne zaman çıkacak gibi sorulalara gayet normal olması gereken şekilde cevap veriyorsun aynen devam.  :wink:
Başka nasıl cevap verebilirim ki :grin:.

Afa Potter said:
Önceki sayfadaki "kaleden kont kaçırma" olayındaki saçmalığa güzel bir çözüm bulmuşsun, beğendim :razz:
Yani zaten asıl üzerimizde kara çarşafla kaleye girersek dikkat çekeriz :grin:. Bir köylü gibi girmek var birde casus gibi :grin:.

Neyse arkadaşlar DÖNDÜM! Hemen moda devam edeceğim.

CavalryMan said:
Allahınız yok mu lan sizin !1!!1!  ulan anladık idam etme iyi hoş eyvallah da etleri yemek nedir  :facepalm:
Kardeşim yemek öyle değil gruğp moraline artı falan onu diyorlar yemek diye  :facepalm:

CavalryMan said:
Allahınız yok mu lan sizin !1!!1!  ulan anladık idam etme iyi hoş eyvallah da etleri yemek nedir  :facepalm:

Ne var Bunda Bu Kadar Tepki Gösterecek Anlamadım, Altı Üstü Esirlerden, Et Şiş,Adana Dürüm, Mangal, Çiğköfte Falan Yapıp Yiyoruz,  :grin:
Canlı Canlı Yemiyoruz ya, Kesip Yiyoruz.    :idea:    Aslında Canlı Demişken, Canlı Canlı Yakıpta mı Yesek, Taze Taze İyi Olur :twisted: , Ama Neyse Bağırsağından Ete Zehir Falan Bulaşır Yanınca  :facepalm: Boşver.
:lol:
Soylu Eti Bir Başka Lezzetli Oluyor bee.  :grin:

Nogay.San said:
CavalryMan said:

Ne var Bunda Bu Kadar Tepki Gösterecek Anlamadım, Altı Üstü Esirlerden, Et Şiş,Adana Dürüm, Mangal, Çiğköfte Falan Yapıp Yiyoruz,  :grin:
Canlı Canlı Yemiyoruz ya, Kesip Yiyoruz.    :idea:    Aslında Canlı Demişken, Canlı Canlı Yakıpta mı Yesek, Taze Taze İyi Olur :twisted: , Ama Neyse Bağırsağından Ete Zehir Falan Bulaşır Yanınca  :facepalm: Boşver.
Yahu arkadaşım dürüm falan yok :grin:. Adamı öldürüyonuz etini satıyonuz altı üstü :grin:.

Dylle said:
Nogay.San said:
CavalryMan said:

Yahu arkadaşım dürüm falan yok :grin:. Adamı öldürüyonuz etini satıyonuz altı üstü :grin:.

Nasıl Yok, Bunlar Yok mu Şimdi,
Biz de Kesip Yiyoruz, Yetmedi Kanından Kımız Yapıp Kafatasından Yaptığımız Çanağa Koyup İçiyoruz, Yetmedi Ç*künü Şifacıya Satıyoruz,Yetmedi Bağırsağına Sucuk Dolduruyoruz, Yetmedi Midesinden İşkembe, Kelle Paça, Ciğer, Kalp, Dalak, Beyninden, Çorba,Haşlama veya Mangal Yapıyoruz. Kemikleriyle Lades Tutuyoruz,Büyü Yapıyoruz, Toplar,Atar Damarlarından Örgülü Sepet Yapıyoruz, Derisinden de Deri Eldiven veya Bot.
Şaka Şaka  :grin:

Bu da Araya Kaynayıp Unutuldu mu Bilmiyorum,
Nogay.San said:
Adamın Anlatımı Çok İyi Yalnız, Gülmekten Karnım Ağrıdı.  :grin:

Şöyle Bir Fikir Sunabilirim, Mesela
Zırhın Üzerine Palto Giymişiz, Zırh Gözükmüyor Ama Var. Paltoyu Gövde .... Olmadı Bu İptal.

Şu Olabilir,
Paltonun Altı Kendiliğinden Zırhlı, Bu Yüzden Gövde Zırhına +Çok Veriyor.

Birde Bu Var,
Silahları ve Zırhımızı Saklamışız, Biz "Anahtarları ver Hemen" Deyince, Muhafız da "Yakalayın Kaçak Var" Dedikten Sonra, Şöyle Mesaj Gelir, "Üzerindeki Gizlenme Kıyafetini Atıyorsun." Bir-iki Saniye Ekran Donar, (Zindandan Çıkarken Olduğu Gibi) Ekran Çözülünce Biz Üstümüzdeki Gizlenme Kıyafetini Çıkarmış Normal Envanter Donanımıyla Aynı Sahneden Devam Ediyoruz. ("Üzerindeki Gizlenme Kıyafetini Atıyorsun." Mesajının Olduğu Yere, İstenildiği Takdirde Bunun Yerine Animasyon (Video Scene) Eklenebilir.

Back
Top Bottom