Xiognu Scenario (İPTAL)

Users who are viewing this thread

Gulam

Recruit
Bir ekibim ve yeterli vaktim olmadığı için iptal ediyorum bir sonraki modlarda görüşmek üzere

Last edited:
Umarım sadece OSP'lerle dolu bir birini takip eden modlar listesinde yer almaz, moda özgün özellikler de eklersin kolay gelsin

bu sıralar bir hun modu iyi gider başarılar
ama söylemem gereken şeyler var
1-) Forumda resimsiz mod konusu açmak yasak
2-) Bence modu biraz daha geliştirip konu açmalıydın
Buraya yetkililer gelmeden 1-2 resim koy yoksa moderatörler konuyu kapatır veya uyarı verir
onun dışında çok bir sorun yok başarılar :grin::grin:

iki kere başarılar demişim şimdi fark ettim

bu sıralar bir hun modu iyi gider başarılar
ama söylemem gereken şeyler var
1-) Forumda resimsiz mod konusu açmak yasak
2-) Bence modu biraz daha geliştirip konu açmalıydın
Buraya yetkililer gelmeden 1-2 resim koy yoksa moderatörler konuyu kapatır veya uyarı verir
onun dışında çok bir sorun yok başarılar :grin::grin:

iki kere başarılar demişim şimdi fark ettim
teşekkürler eklemeye çalışıcağım resimleri

başlıkta hun senaryosu (Xiongu Scenario) yazıyor umarım senaryo yapımında kod sorunu yaşamazsınız senaryo yapımı çok zor çünkü hem kodlama olarak hemde o yerleri edit modla yapmak çok zahmetli

ayrıca yapıma yeni başlamışken diplomacy 4_3 ü hemen ekle bence çünkü sonradan eklemek çok zor oluyor bence her modda diplomacy 4_3 olmalı bide taleworlds un module systemini kullanıyorsan WRECK kullanabilirsin build module oluşan bugları detaylı göstermiyor diplomacy için
kaynak kodları bunlar bak istersen

başlıkta hun senaryosu (Xiongu Scenario) yazıyor umarım senaryo yapımında kod sorunu yaşamazsınız senaryo yapımı çok zor çünkü hem kodlama olarak hemde o yerleri edit modla yapmak çok zahmetli
kendim yapamam büyük ihtimalle destek alabilirim o iş için

ayrıca yapıma yeni başlamışken diplomacy 4_3 ü hemen ekle bence çünkü sonradan eklemek çok zor oluyor bence her modda diplomacy 4_3 olmalı bide taleworlds un module systemini kullanıyorsan WRECK kullanabilirsin build module oluşan bugları detaylı göstermiyor diplomacy için
kaynak kodları bunlar bak istersen
normalde diplomacy modulunu kullanacaktım direk ama morgh ta hata veriyor

tamamdır
son olarak söyleyeceğim şey şu;
forumda 2 mesajdan fazla yani 3 mesaj ard arda atınca moderatörler uyarı veriyor benimde 1 kere başıma geldi bence 3 mesaj içindeki içeriği 1 mesaj veya 2 mesaja sığdırabilirsiniz

tamamdır
son olarak söyleyeceğim şey şu;
forumda 2 mesajdan fazla yani 3 mesaj ard arda atınca moderatörler uyarı veriyor benimde 1 kere başıma geldi bence 3 mesaj içindeki içeriği 1 mesaj veya 2 mesaja sığdırabilirsiniz
tamamdır teşekkür ederim

Back
Top Bottom