[SP][WB] Nordların Yükselişi v1.2 bugfix-Çocuk yapma

Users who are viewing this thread

Görklüce said:
linki ben mi bulamıyorum arkadaşlar :mad: bi yardım edin
v1.2 alttaki spoilere tıkla link orda onu indir sonra onun üstteki bugfixi indir ilk v1.2 modüleiçine at sonra bugfixi attığının içine at.

vezirsiz said:
Görklüce said:
linki ben mi bulamıyorum arkadaşlar :mad: bi yardım edin
v1.2 alttaki spoilere tıkla link orda onu indir sonra onun üstteki bugfixi indir ilk v1.2 modüleiçine at sonra bugfixi attığının içine at.
yok artık nasıl görmemişim  :oops: ama anlatmasan hiç göremezdim çok sağol kardeş  :smile:

İlk başta Nord Piyadesiydin yazıyo ya işte onun gibi bir avcıydın yazısının yerine Nord Kıdemli okçusuydun yazısı gelmeli

KAMP TIKLAYINCA OYUNDAN ATIYOR VE BİR ÇOK ŞEY VAR KARDEŞİM OYUN GÜZEL TAMAM AMA OYUN 4/4 LÜKTE OLCAK DEĞİL AMA KAMP FLAN TIKLAYINCA ATIYOR BUG FİX İNDİRDİM YİNE ÖYLE ÇOK HATA VAR OYUNDA OYUN BAŞARILI AMA Bİ O KADARDA HATALI ACİL ÇÖZÜM BEKLİYORUM KARDEŞİM -- MOD GÜZEL OYNAMAK İSİTOYRUM KAMP İŞİ FLAN BOZUYOR :mad:

Mod çok iyi ana buglar çok gelişmeden  once bugları temizlemen lazım mesela babamızla ilişki eksilerde bi devlet kurduk herkez dalıyor ilişkileri düzelt vede bi mod açalım diye 5-6 tane şeye basıyoruz bunları temizlemen gerek bişeyler eklemeden önce ve çocuklar garip duruyor yazım yanlışları var düzeltirsen iyi olur

Bi hata buldumzendardaki adamdan görev aldım kitap görevi haydutları üstüne oku getirince çalışmayı durdurdu

Moddb linki eklendi.
Ordakinde bazı hatalar düzeltildi.
-gir ve ayrıl menüleri eklendi.
-basit şekilde çocuk yapabilme eklendi.
-köy ve şehirlerdeki nüfus sayı arttırıldı.
-meydan savaşında kafa keserken gelen kırmızı yazıar kaldırıldı.

Moddb lide bayağı hata düzelmiş ama dörtyolhanı na girilmiyor normalde giriyo ama zendar komutanıyla konuşunca dört yoldaki komutan diyo öyle gidince girimiyi

ya tmm nordların yükseilişini attım modulesede wse klasörü nere gidecek ellerine sağlık bu arada kardeşim :grin:

Back
Top Bottom