[SP][WB] Nordların Yükselişi v1.2 bugfix-Çocuk yapma

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

vezirsiz

Recruit
Best answers
0
Görklüce said:
linki ben mi bulamıyorum arkadaşlar :mad: bi yardım edin
v1.2 alttaki spoilere tıkla link orda onu indir sonra onun üstteki bugfixi indir ilk v1.2 modüleiçine at sonra bugfixi attığının içine at.

Görklüce

Recruit
Best answers
0
vezirsiz said:
Görklüce said:
linki ben mi bulamıyorum arkadaşlar :mad: bi yardım edin
v1.2 alttaki spoilere tıkla link orda onu indir sonra onun üstteki bugfixi indir ilk v1.2 modüleiçine at sonra bugfixi attığının içine at.
yok artık nasıl görmemişim  :oops: ama anlatmasan hiç göremezdim çok sağol kardeş  :smile:

Best answers
0
Altta indirme/download yazıyor,spoiler e tıklarsan indirme adresini görebilirsin.Altta dediğim konunun ilk sayfasında.

Mirachann

Knight at Arms
WBNWVCWF&SM&B
Best answers
0
İlk başta Nord Piyadesiydin yazıyo ya işte onun gibi bir avcıydın yazısının yerine Nord Kıdemli okçusuydun yazısı gelmeli

fbmemo123

Recruit
Best answers
0
KAMP TIKLAYINCA OYUNDAN ATIYOR VE BİR ÇOK ŞEY VAR KARDEŞİM OYUN GÜZEL TAMAM AMA OYUN 4/4 LÜKTE OLCAK DEĞİL AMA KAMP FLAN TIKLAYINCA ATIYOR BUG FİX İNDİRDİM YİNE ÖYLE ÇOK HATA VAR OYUNDA OYUN BAŞARILI AMA Bİ O KADARDA HATALI ACİL ÇÖZÜM BEKLİYORUM KARDEŞİM -- MOD GÜZEL OYNAMAK İSİTOYRUM KAMP İŞİ FLAN BOZUYOR :mad:

Secondsun

Banned
Best answers
0
Mod çok iyi ana buglar çok gelişmeden  once bugları temizlemen lazım mesela babamızla ilişki eksilerde bi devlet kurduk herkez dalıyor ilişkileri düzelt vede bi mod açalım diye 5-6 tane şeye basıyoruz bunları temizlemen gerek bişeyler eklemeden önce ve çocuklar garip duruyor yazım yanlışları var düzeltirsen iyi olur

yalnzkurt

Banned
Best answers
0
Bi hata buldumzendardaki adamdan görev aldım kitap görevi haydutları üstüne oku getirince çalışmayı durdurdu

Best answers
0
Moddb linki eklendi.
Ordakinde bazı hatalar düzeltildi.
-gir ve ayrıl menüleri eklendi.
-basit şekilde çocuk yapabilme eklendi.
-köy ve şehirlerdeki nüfus sayı arttırıldı.
-meydan savaşında kafa keserken gelen kırmızı yazıar kaldırıldı.

yalnzkurt

Banned
Best answers
0
Moddb lide bayağı hata düzelmiş ama dörtyolhanı na girilmiyor normalde giriyo ama zendar komutanıyla konuşunca dört yoldaki komutan diyo öyle gidince girimiyi

Demirzade

Recruit
Best answers
0
ya tmm nordların yükseilişini attım modulesede wse klasörü nere gidecek ellerine sağlık bu arada kardeşim :grin: