[SP][WB] Nordların Yükselişi v1.2 bugfix-Çocuk yapma

Users who are viewing this thread

HyperCharge said:
Birçok modcu kullanıyor WSE'yi(olmazsa olmazlardan biri modcular için.Bink video dosyasını oynatmanızı sağlayan bir operasyon var.Yani oyunda video oynatabiliyorsunuz.).Hiç biri virüslü çıktığını söylemedi.İstisnalar listesine koyabilirsin.
Böyle birşey varsa keylogger vermesi normal, Mod sahibi arkadaş microsoft es... programında sorun yok demiş, amaçoğu antivirüs keylogger vb. işleri görmüyor, keylogger için 2.ciprogram lazım avastı filan bilemem. Bunu neden söyledim; diğer görenlerdekeylogger hakkında bilgisi olsun diye, terbiyesizlik yapmak için yazmıyorum :smile: Ayrıca mod arkadaşımdan bütün samimiyetimle özür dilerim :smile: Yorduysam kusuruma bakma lütfen :smile: Seviliyosun :grin: :grin: :grin:
Linkteki adreste sadece 2 tane programa göre virüs bulunmuş diğerlerine göre bulunmamişmı? Sormuş mod sahibi arkadaş. Cevaplim :smile: Crypterle ilgili bu isterse hepsinde virüssüz diyegösteriyor program işte :smile: Ama %100 virüslüdür :grin:

Usta ben dörtyol hanına girdim tab a basıyom cannot leave now diyor çıkmıyor zennaa girdiğimdede aynısı oluyor çıkılmıyor nasıl olcak şaştım :/

vezirsiz said:
Usta ben dörtyol hanına girdim tab a basıyom cannot leave now diyor çıkmıyor zennaa girdiğimdede aynısı oluyor çıkılmıyor nasıl olcak şaştım :/
Esc ye basıp oyunu kaydet ve cık sonra kayıtlı oyununu tekrar yukle zendar ve dörtyol hanına simdilik girmeyin.

frozenpainter said:
acem lord said:
merhaba öncelikle eline sağlık çok güzel bi mod olmuş :grin: ama bende sürekli donuyo ve 5 10 dk sonra oyunu kapatmam gerekiyo  :cry: bazende hata verip oyundan atıyo.nasıl düzeltebilirim?  :sad:
Hangi hata geldiğinde oyundan atıyor?
-Native oynarken de oyunun donuyor mu, yada başka bir mod?

edit:
@ramsay kafa kopma özelliği v1.2 de var eksiklikler tamamlanınca buraya eklerim.
yok sadece bu modda donuyo masa üstüne dönüp tekrar oyunu açtığımda hareket ediyo bi süre sonra turnuvaya yada herhangi bi yere girmek  istediğimde hata verip oyundan atıyo

Sgt. Tlgklz said:
Askerler Kafa kopartınca arada string eror veriyor sanırım. Rahatsız etmiyor ama bildireyim dedim.
evet meydan savaşında veriyor şimdilik, diğer savaşma alanlarında vermiyor dimi?(kale kuşatma,savunma,köye saldırma gibi)

Hayır,Kalradya haritası eskisi gibi şimdilik, değişiklik yapmaya karar verirsem de orta kısımlara nehir,göl vesaire eklerim yeni harita olmayacak.
edit@hypercharge evet olabilir,küçük küçük adalar güzel olur.

Kalradyanın Boşluk kısımlarına mini göller eklenebilir. Hatta zorlarsak tuz madenini birinin kenarına ekler deniz tuzu işletmesi olarak kullanırız. Görevleri olur yaptıktan sonra satın alırız geliştiririz aylık vergi alırız mesela. Köy sahibi olmak gibi.

Kalradya haritasına büyük adalar yap oraları keşvettikten sonra adaya şehir yaptıralım köy felen yaptıralım bide diplomacy moddaki gibi askerlerin ekipmanlarına bakma olsun.(Bazen o askerlerin ekipmanını alıyom giyiyom)

Mod kurulumunda şöyle bir hata alıyorum.Windows XP 32 bit kullanıyorum.

1W3IQw0.png

Yönetici olarak çalıştırmayı denermisin, olmazsa mb_warband_old uygulamasından gir oda olmazsa normal mb uygulamasından gir,
tabi normal mbden girince her kafa kestiğinde kırmızı yazılar gelebilir,ve oklar sadece havadaken yanar yere düstügünde yanmaz.

edit:xf-mad:emir timur sürümünü güncel değilse güncellermisin, çünkü aklıma başka birşey gelmiyor.
en son çare modu normal olarak yükle yani wse klasörünün içindekileri falan yükleme.

WSE Loader.exe yi yönetici olarak çalıştırdığımda da aynı hatayı verdi.
Old.warband.exe yi yönetici olarak çalıştırınca açılıyor load ekranında hata verip kapanıyor.
warband.exe yönetici olarak çalıştırmak istediğimde ise hiç tepki vermiyor.

Back
Top Bottom