[SP][WB]Anadolu 1320 v 0.2 taleworlds için iptal gelişmerler face sayfamizda

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Redstone Knight said:
aliemre461 said:
Redstone Knight said:
Ahmet Aktaş said:
aliemre461 said:
Redstone Knight said:
KtO'nun yapımcılarından ki onlar da 2 moddan izin alarak bunu yapmıştı ve sen de onlardan da izin almalısın, izin aldığını kanıtlar mısın ?

kto Osmanlı balkanların fethine denmiyomu ya yoksa ben mi yanlış biliyorum ben bunları Osmanlı balkanların fethi yapımcılarından biri olan oliverquenn den almıştım yaklaşık 2 ay önce kendisine sorabilirsiniz

Kto (khergit to ottoman) farkli bir mod. Redstone seninde bu kadar titiz davranma gerek yok. Adam izin aldım diyor. Eger doğru degilse bir zahmet yapımcıları gelsin. Gerekeni söylesin  :wink:

Yapımcıları banlanmış da olsalar onların emeği izinsiz kullanılamaz.

Adam zaten izin almamış ki. İzin aldığını sanıyor.

Kilit incoming.

bişey diğcemde izin aldım diyorum oliver quennden eğer bir sorun çıkarsa itemleri çıkartırım zaten sadece 3 item aldım :sad:

Balkanların Fethi KtO değil. Tavsiyem çıkarman.

OSP kullanmak istiyorsan bu bölümden: http://forums.taleworlds.com/index.php/board,229.0.html

Sahiplerinden izin alarak şunun gibi: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,317031.0.html

OSP'leri ekleyebilirsin.

tmm eğer çok bi sorun çıkarsa modelleri çıkarırım

colombos said:
Ve HyperCharge kalp krizi geçirir :lol:

Başarılar

:grin:

Başarılar.Ben zamanında KtO dan item almak için Artizan'a başvurmuştum.Ona sorabilirsin.Ama adam da birkaç ay önceden demişti kullanmayın şu modelleri diye.Yoksa mb4ever mı demişti.Hatırlamıyorum ama ikisinden biri demişti.Ona göre hareket et. :wink:

HyperCharge said:
colombos said:

Başarılar

Başarılar.Ben zamanında KtO dan item almak için Artizan'a başvurmuştum.Ona sorabilirsin.Ama adam da birkaç ay önceden demişti kullanmayın şu modelleri diye.Yoksa mb4ever mı demişti.Hatırlamıyorum ama ikisinden biri demişti.Ona göre hareket et. :wink:
Artizan demişti. Adam haklı olarak konu açıp söylemişti :grin: :grin:

HyperCharge said:
colombos said:

Başarılar

hyper başımın üstünde yerin var zaten teşekkürler kısmını büyük bölümünü sen oluşturuyorsun sağol usta

Berşantankişi said:
Başarılar

Osmanlı modu yerine HUN modu yapsalar ne güzel olur bıtkınlık geldi

teşekkürler Osmanlı konusunda haklısında bu o kadar ok osmanlıyı konu almıyor Osmanlı moodaki en küçük ikinci devlet hatta ama yine de haklısın açılan mod konularının hepsi osmanlıyı konu alıyor

SaNTa252 said:
Başarılar güzel bir mod olacak gibi görünüyor sabırsızlıkla bekliyoruz :smile:
teşekkürler

Aynen artık okadar osmanlı modu varki ve genelde hepsi ölüyor ileri tarihlerde tüfekçilerin olduğu 1650 yıllarını anlatsa ne güzel bir mod olur ama işte

Kardeşim Moğol kralı olmaz yalnız Moğol Han'ı olur dikkat et öyle şeylere sabırsızlıkla bekliyorum başarılar.

barisko2000 said:
Kardeşim Moğol kralı olmaz yalnız Moğol Han'ı olur dikkat et öyle şeylere sabırsızlıkla bekliyorum başarılar.

bilmem ki ben oyuna ilhanlılarıda ekledim oyunda onları han olarak göseriyorum belki değiştiririm

İlhanlı ve Trabzon rum imparatorluüunun resimleri

x2uslv.png

Senaryo berbat , daha açık bir şeyler yazabilirsin.Ne biliyim gazi antepliler lazlara ve kürtlere taş attı vs.sende sinirlendin ve lazlara katıldın hadi savaş gibi.Ayrıca mesela sinop yazmışsın diğer yerde trabzonia var . Madem eski yaptın hepsini eski yap.

Black Dead said:
Senaryo berbat , daha açık bir şeyler yazabilirsin.Ne biliyim gazi antepliler lazlara ve kürtlere taş attı vs.sende sinirlendin ve lazlara katıldın hadi savaş gibi.Ayrıca mesela sinop yazmışsın diğer yerde trabzonia var . Madem eski yaptın hepsini eski yap.

Sinop eskiden beri sinop diye aniliyormus ama trabzon alinana kadar öyle anilmiş zaten şehir isimlerini kafaniza takmayin ben onları düzeltirim senaryo konusunda ise haklisin :grin:

Malatya , Erzurum :smile: Trabzonia. Neyse kolay gelsin.Harita konusunda sıkıntı olursa sorabilirsin.Elimden az çok gelir.

celil said:
13 gorev demişsin gorevleri biraz açıklar misin?

Ya şuana kadar 10 görev eklesim 3 tane daha ekliycem o görevlerde hanlara bazı yeni kişiler ekledim onlardan alıcam öyle büyük görevler değil mesela bir tane balık satıcısı ekledim adam para sıkıntısı çekiyor ona yardım ediyoz öyle küçk şeyler

SuleymanNebı said:
kardeşim modun çıkış tarihi nedir???? :roll:

15 tatilden ili üç hafta sonra

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom