[SP] Warband Göktürkler Modu (RESİM LİNKLERİ YENİLENDİ)

Users who are viewing this thread

Merhaba arkadaşlar bu benim ilk modum. Fazla eklenti yok kusura bakmayın ama en azından orjinalindan daha çok eğleneceğiniz bi mod. Oyundaki başlangıç menülerini okumazsanız küfür edebilirsiniz bu mod mu diye ama okuyun bi  :grin:

Bilgisayarınızı hiç kasmaz  :lol:

İNDİRME LİNKİ: http://s6.dosya.tc/server5/cena8t/Gokturkler_Warband.rar.html
EDİT: Attığım müziklerin gelmemesi sorunu giderildi ve bazı kelime hataları düzeltildi.

KONU: Artık her şey birbirine dolanmış durumda. 3016 yılından gelen bilim adamı ortalığı çok bulandırdı. 840 yılında bilim adamı geldi ve her şeyi karıştırdı. Türkler Moğolların zulmüne dayanamayıp 3. Göktürk Devleti'ni kurdular. Kardeşlerinin (Avarların) yanına göç ettiler. Bizans ile Batı Roma İmparatorluğu birleşti. Çin taa Anadolu'ya kadar geldi. Emeviler tehcir kanunu ile zorunlu olarak Karadeniz'in de ilerisine gittiler. Birçok ülkenin şehirleri zalimler yüzünden sular altında kaldı. Şimdi sen, kimin yanında olduğuna iyi karar vermelisin evlat...

NOT: Konu gereği bazı yerler su altında. Hileyi açıp cheatmenuyu açıp bir şehire bastığınızda gemi alabilirsiniz. Bu native'de de olan bir şey. Youtube'da video var.

EKLENENLER:
ırk sistemi
din sistemi
Yeni müzikler
Göktürk Bayrağı
Türkiye Bayrağı
Doğu Türkistan Bayrağı
Yeni harita
Askerlerin isimleri değişti
Menüdeki  sorular/cevaplar değişti

TARAFLAR:
Göktürk Kağanlığı
Emevi Halifeliği
Çin Hanedanlığı
Avar Kağanlığı
Bizans İmparatorluğu
Sasani İmparatorluğu

Başlangıç
PP027d.jpg

Irk sistemi
04ambqN.jpg

Din sistemi
nLR9NB.jpg

Sancaklar
XL0880.jpg
8DMWWA.jpg

Hikaye
YrD8pA.jpg

Harita
nLR9oR.jpg

Göktürkler'de ve Avarlar'da en kıdemliler
ML08Z7.jpg

Oyuna girdim ne lordların ismi ne şehir isimleri değişmiş bide en kolay olan başlangıç ekranlarını değiştirmemişsin bide map osp mi ? bide bu mod mu  :lol:

Arkadaşlar bi 5-10 dakika sonra resim linklerini yenileyeceğim. Bu arada mod olduğu konusunda ben bile tartışabilirim :lol: Yapmak istediğim şey bu değildi ama maalesef ekibimde kimse yok. Hatta ekibim bile yok :grin:

Map osp ise kimden aldığını sölemek zorundasın ve kullanmak için izin almalısın kurallar öle diye biliyorum :meh:

Valla kardeş internetten bulmuştum ama nerden aldığımı hatırlamıyorum. Ama mapi olduğu gibi kullanmadım. Çok dağlık alan felan vardı düzenledim alanı biraz sağa doğru kaydırdım. Yine de üzgünüm

Şöyle diyeyim,

- Daha evvelden yapılmış bir mod yerine, daha farklı bir mod yapmayı deneyebilirsin. İllaki yapacaksan ele aldığın konuda daha başarılı yada var olan moda yakın bir yapım yapmaya çalışman daha doğru olurdu.
- Herhangi bir konuda (Modelleme, animasyon, kodlama vb.) ileri düzey yada mod yapmaya yetecek kadar bilgin olmadan konu açmak yerine denemeler yaparak kendini sınayarak daha bilgili bir halde mod yapman daha hoş olur.
- Konu düzeni hakkında bilgi edinmen hoş olur, konu düzeni insanları bazen soğutabiliyor.
- İllaki bir ekibe ihtiyacın yok. Kendi açıklarını kendinde kapatabilirsinki her zaman bir ekip bulamayabilirsin ne yazıkki. Bu demek değilki sadece kendin mod yapmalısın. Elbette ekip çalışması güzel bir kavram, tabikide herkesin çalıştığından emin olduğun sürece. Ekip arasında çalışmamak olmaz değilmi ? :smile: Adaletsizlik olur bu.
- Her hangi bir yerden derslere bakarak kendini ileriye alabilirsin.
- Haritaya kesinlikle el atmalısın.

Kısaca mod yapmak gibi bir hevesle işe başlanman güzel lakin inancın dışında bilgide gerekebiliyor. Öğrendikten sonra daha iyi çalışmalar yapacağından eminim lakin bu halde düzgün birşeyler konulmamış gibi gözüküyor üstüne hatalı izlenimi veriyor

Back
Top Bottom