[SP][TR]Floris Mod Pack & %100 Türkçe Yama

Users who are viewing this thread

Mod options çevrilmemiş ancak çeviremiyeceğini düşünüyorum o yüzden forumda onun için ayrı bir konu yada türkçe sayfanda açıklamalarını yapabilirsin.

Edit:Çevirebilrsen başka.

Link veremiyorum ama taratın görürsünüz virustolal den . Trojan/Lockscreen.ac . Bi oyun oynuyoruz adam gibi çevirini bekliyoruz ama içinden truva atı çıkıyor. zararını bulamadım fakat bu ayarı  değiştiriyor her bilgisayar açıldığında. ALT + F4 tuşunu etkisiz hale getiriyor .
Doğru bir virüs programı ile temizleyebilirsiniz .
[HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \
CurrentVersion \ Run]
"vitmino" = "% filepath%"

castieL07 said:
Link veremiyorum ama taratın görürsünüz virustolal den . Trojan/Lockscreen.ac . Bi oyun oynuyoruz adam gibi çevirini bekliyoruz ama içinden truva atı çıkıyor. zararını bulamadım fakat bu ayarı  değiştiriyor her bilgisayar açıldığında. ALT + F4 tuşunu etkisiz hale getiriyor .
Doğru bir virüs programı ile temizleyebilirsiniz .
[HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \
CurrentVersion \ Run]
"vitmino" = "% filepath%"

Allah'ını seviyorsan burdan defolup git ve dahada gelme tamammı, dosyada virüs felan yok. Lan senin gibi beyinsiz adamlar ne arıyor böyle bir forumda git wolfteam felan oyna sen böyle oyunlar sana fazla... Rica ediyorum sil şu post'unu konumu kirletiyor. Güvenmiyorsan indirme, ayrıca "virustotal" gibi uyduruk bir virüs sistemine sahip bir siteye taratana kadar "Norton" yükle tarat gör babafingoyu. Kendi bilgisayarımda tekrar tekrar kurdum o dosyayı sorun var mı diye nedense Alt+F4 tuşlarım babalar gibi çalışıyor...Şurda 1 hafta emek harcamışız, 1 dakikada böyle bir post atmak çok kolay dimi beyinsiz herif!?

Özet geçiyorum => Virüstotal.com'dan bir cacık olmaz

Dosyada Virüs yok arkadaşlar güvenle indirebilirsiniz bu adam sizin için uğraşmış çeviri yapmış birde virüs'mü sıkıştıracak?? Virüs yok taradım :evil: :evil:

şimdi deniyorum eelrine sağlık
gördüğüm hatalar:
enlisted army görevi çevirlmemeiş
bakarsan o görev hala ingilizce
yinede başarılar zamnla düzelir çok problem etme

aD_win_i.txt said:
şimdi deniyorum eelrine sağlık
gördüğüm hatalar:
enlisted army görevi çevirlmemeiş
bakarsan o görev hala ingilizce
yinede başarılar zamnla düzelir çok problem etme

Gözümden kaçmış olmalı, seçenek yazılarını değiştirdiğimi hatırlıyorum ama uzun yazıları galiba çevirmemişim. Bugün o sorunu düzelticem :smile:

Çeviri için çok teşekkür ederim.Senin sayende bu kadar güzel bir modu güzel bir şekilde oynayabileceğiz.Çeviri yapan ellerin dert görmesin :grin:

Silentscream said:
Ravens Fury said:
Çeviri için çok teşekkür ederim.Senin sayende bu kadar güzel bir modu güzel bir şekilde oynayabileceğiz.Çeviri yapan ellerin dert görmesin :grin:

Teşekkürler :smile:
EE hacı bundan sonra ne yapacan başka modları çevirmek varmı aklında sana yardımcı olabilirim :grin:

CanSultan said:
Silentscream said:
Ravens Fury said:

Teşekkürler :smile:
EE hacı bundan sonra ne yapacan başka modları çevirmek varmı aklında sana yardımcı olabilirim :grin:

Hayır, başka çeviri yapmayı düşünmüyorum.

Back
Top Bottom