[SP]Rhodok Civil War - Son Sürüm Yayınlandı v0.2

Users who are viewing this thread

İndirdim,oynuyorum.Gördüğüm sadece tek sorun var.Baya bi kişiyle akrabayız.Sarranid den bile akrabamız var  :smile: Ama sayende SP oynamaya tekrar başladım.7 oğlum ve 7 gelinim var.Ama oğullarım bana atarlı
Kalradyayla akraba olmuşum,demek ki zamanında çok koymuşum  :razz:  :cool:

Sülalem;

OliverQueen(Babası) diye görmek çok mutlu etti beni.Hep nefret ederim bu it Raichs ten  :lol:

handa içkisini içen adamlar güzel olmuş eline sağlık.hanın yukarısındada saz gibi bişey çalan bi kadın vardı o çok hoşuma gitti.bence devam ettirmelisin modu kolay gelsin

OliverQueen~ said:
İndirdim,oynuyorum.Gördüğüm sadece tek sorun var.Baya bi kişiyle akrabayız.Sarranid den bile akrabamız var  :smile: Ama sayende SP oynamaya tekrar başladım.7 oğlum ve 7 gelinim var.Ama oğullarım bana atarlı
Kalradyayla akraba olmuşum,demek ki zamanında çok koymuşum  :razz:  :cool:

Sülalem;

OliverQueen(Babası) diye görmek çok mutlu etti beni.Hep nefret ederim bu it Raichs ten  :lol:

Çok koyduğun belli. Ha ha. Güzel olmuş. Benim soy ağacım da böyle olacaksa indirip bir bakayım.

Ayrıca devam etmen çok iyi olur. Oyunda bir ana senaryo falan var mı geçen sürümde tam bakmamıştım ilk sürüm olduğu için. Senaryo var mı?

Hesabını silme , şifreni falan değiştir sorun yapma o kadar. Bir şey daha diyeyim mod hakkında ; süper olmuş ve gerçekten çok beğendim. Zamanla 1.2'leri falan görürüz inşallah bırakma bu işi.

yaa arkadaşlar ben indirme linkinden indirdim oyunu masaüstüne indirdim ve dosyalaraın hepsini tek klasöre topladım isim koydum ve mount and blade warband ın modules dosyasının içine attım oyunu çalıştırdım oyun yükleme ekranı açıldı    INI dosyası işlemede dedi biraz ilerledi ve hata verdi bir tane dosya açılamıyor dedi bunu nedeni ne olabilir?

şuan son versiyonu indiriyorum 30 saniye filan kaldı.ama şunu belirteyim.ikinci versiyonun ilk versiyondan çokta fazla bi farkı yoktu.sadece svadyadan ve sarranitten köy ve kaleler eklenmişti.3. versiyonda ne fark var?

Modun sahibi bana modül sistemini vermişti. Eğer bir sorun olmaz ise v3 çıkarmak isterim bu moda. Deniz savaşları, deniz ticareti falan.

Størtbeck said:
Modun sahibi bana modül sistemini vermişti. Eğer bir sorun olmaz ise v3 çıkarmak isterim bu moda. Deniz savaşları, deniz ticareti falan.
Savasa girince o hareket edip birbirine yaklasip birlesen o gemiler vardir ya.eger onun ki gibi birseyse o deniz savaslari,ilk talibin benim haberin olsun :smile: seve seve yardimci olurum :smile:

Back
Top Bottom