[SP]Osmanlı Senaryosu[İndirme Linki][Ana Konu]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Modül sistem gerektiren bir şey eklemedi ki oyuna. Amacı zaten EnderOguz'un sanırım Calradia'ya Osmanlı temasını yerleştirmekti. Yani sadece isim değiştirip item ekledi.

Ne zamandır oynuyordum ilk kez bu hatayı aldım. İstanbul şehrine girip menüden şehirde gezinme tuşuna bastım. Hata verdi .s

WalkingSun said:
Ne zamandır oynuyordum ilk kez bu hatayı aldım. İstanbul şehrine girip menüden şehirde gezinme tuşuna bastım. Hata verdi .s
Ram yetmemiş olabilir?

WalkingSun said:

hmm.. ilginc bu modda boyle hata alani hic gormemistim. yarin pcye gecince bakarim.

Ahmet Aktaş said:
WalkingSun said:
colombos said:
WalkingSun said:
Ram yetmemiş olabilir?
-_-. Fazlasıyla yetiyor. :smile:

Sizin pc'niz ile alakalı bir durum bu.

daha önce bilgisayara şiddet uyguladıysanız kalıcı hasarlar kendini göstermiş olabilir.

hdd bad sektör oluşturmuş olabilir birçok sebep olabilir.

Memlüklerle savaşırken veya Musul tarafından Tarabulus Kalesi tarafına geçerken kalıyor ordular orada. Bütün Akkoyun ordusu kalmıştı  :lol:

lza8Mp.png

Ne zamandır gerçek bir Osmanlı modu arıyordum, süper olmuş. Sana tavsiyem kardeşim, dikkate alırsan, bazı yerler yamuk olmuş. Şimdi bunlara mı dikkat ediyorsun bulduğuna şükret diyeceksin ama modu daha güzelleştirmek için önemli şeyler bunlar. Mesela kuzey afrika ile akdeniz kıyıları neredeyse gerçekte parareldir. ama sen akdeniz kıyılarını yamuk yapmışsın. Mesela öneri olarak krallık kurabilirsen ve gemi eklersen kıbrısta bir latin krallığı kurabilirsin. Diğer krallıklardaki lordların isimlerini değiştirebilirsin. Tekrardan Başarılar, harita ve diğer şeyler için de Teşekkürler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom