[SP] Native Expansion Pack: Dark Nights (v0.6)

Users who are viewing this thread

touch said:
Dostum foruma sırf bu Mod için kayıt oldum desem yeridir :lol: yıllardır m&b oynarım Mative Modun da oynamaktan sıkıldığım için birkaç Mod indirip denedim ancak hiçbirinin Nativenin yerini tutmadığını fark ettim ve Mative genişleme paketlerini keşfettim, söyleyecek çok şey var ancak yazma kısmına gelince hepsi uçup gidiyor akıldan... başarılı bir yapım olduğunu düşünüyorum oynayıp belli bir süre ilerledikten sonra da aynı şekilde düşüneceğim galiba en azından yorumlardan anladığım kadarıyla öyle :lol: ... Acaba geliştirmeye devam edip etmediğini söyleyebilir misin ?
Merhabalar, öncelikle teşekkürler, fikirler her zaman benim için değerlidir, zaman zaman geliştiriyorum, eskisi kadar çok ilgileniyorum dersem yalan olur, discord sayfasını güncelliyorum geliştirdikçe, arada bir hata bildirenler var ise onları düzeltiyorum öyle güncelliyorum, elbette yeni fikir varsa yapabileceğim bir şey ise yapmaya hazırım söylemekten çekinmeyin.

Bozkırlı Çoban BEY said:
touch said:
Dostum foruma sırf bu Mod için kayıt oldum desem yeridir :lol: yıllardır m&b oynarım Mative Modun da oynamaktan sıkıldığım için birkaç Mod indirip denedim ancak hiçbirinin Nativenin yerini tutmadığını fark ettim ve Mative genişleme paketlerini keşfettim, söyleyecek çok şey var ancak yazma kısmına gelince hepsi uçup gidiyor akıldan... başarılı bir yapım olduğunu düşünüyorum oynayıp belli bir süre ilerledikten sonra da aynı şekilde düşüneceğim galiba en azından yorumlardan anladığım kadarıyla öyle :lol: ... Acaba geliştirmeye devam edip etmediğini söyleyebilir misin ?
Litdum kayıp

Litdum için daha önce de söylediğim gibi, modun en baştan diplomasi modu üzerine yapılması gerekir, özellikle benim sistemde bilgisayar çok fazla işlem yapıyor, örnek vermek gerekirse, kendi kalelerine inşaat başlatma, oyuncuyu takıma alma bazıları, en son güncelleme ile birlikte lordlarda artık denize indiği için deniz savaşlarında da yakında etkin olarak bulunacaklar. Bu kadar geniş çaplı güncelleme elbette daha önce Diplomasi modunda değiştirilmiş yada eklenmiş şeyleri direkt olarak iptal edeceğinden, yada sisteme uyumsuz olacaklarından dolayı, sonradan eklemesi çok zor bir işlem. Ki daha öncesinde Freelancer modu ilk istendiğinde Diplomasi kadar geniş bir mod olmadığı halde ilk sürümde bir çok hataya sebep olmuştu, yeniden sistemi kodlarken, sistemdeki bazı şeyleri sıfırdan yazmam ve ona uyumlu hale getirmem gerekti.

Böğü Tarkan said:
versiyon bilgi yazılarındaki bir çok özelllikle oyunda karşılaşamadım direk v.0.6 yı yükledim ?
Sanırım yanlış sürümü yüklemişsiniz, çünkü v0.6 dan sonra o proje iptal edildi ve son mesajlarımda v0.1.116 olarak yeniden yazılmış bir sürümün linkini vermiştim, yalnız yine de sorun olmaması için en güncel halini en kısa zamanda yükleyeceğim. Madem ki diplomasi modu için gerçekten bu kadar istek var, diplomasi modu için yeni bir güncelleme yapıp getirmeye çalışacağım, böylelikle herkesin gönlü olur sanırım.

Mod gerçekten efsane olmuş elinize sağlık.Yalnız litdum daki gibi öldükten sonra başka bir askeri kontrol edip savaşın devam etmesi olayı olsa çok güzel olur bide bende bug oldu sanırım asker yiyecek içecek tüketmiyor neredeyse 100 gün oldu hala 1 birim yiyecek içecek tüketmişler
mod ayarları bölümü kapatıldımı kamp menüsünde  gözükmüyor

Modun 0.6 sürümünü eskiden oynamıştım. Can sıkıntısından gezerken gördüm hala geliştirildiğini bilmiyordum. En son sürümü indirip deneyeceğim şimdi  :party:

Merhaba ben 0.6 sürümünde oynuyorum 0.6.1 güncellemesini de yükledim fakat mühendis ve inşaatta problemler çıkıyor mühendis alamıyorum ve sürekli kendi kendine merkez binası inşaatına başlatıyor ayrıca alınan köylerdeki geliştirmeler kuleler aynı renk kalıyor yani taraf değişmiyor

Diplomasi Modu olsa oynıcamda şu modu diplomasi modsuz hiçbişeyin zevki çıkmıyor bence bu yönde çok istek vardır diye düşünüyorum lütfen diplomasi 4 litdumdaki özellikler eklensin . Ve var mı bilmiyorum varsa köyleri kale kaleleri şehir yapmak eklensin . Tabi yüksek fiyatlara

Mod için hem çok teşekkürler hem de tebrikler. Konunun ilk sayfasındaki versiyon eski galiba

Kill count ekleyebilirsin Birde askerlerin İtemleri değiştirildimi cevaplarsanız sevinirim bende mod yapımcısıyım modül sisteminizi kullanmaya izniniz var mı?
Edit: Modül sistem 1.171 modül sisteme uygunmu?

Back
Top Bottom