[SP] Native Expansion Pack: Dark Nights (v0.6)

Users who are viewing this thread

Merhabalar,

Öncelikle gerçekten tebrik ederim,en sevdiğim mod tarzı nativenin eksiklerini kapatarak yapılan modlar yada ona eklemeler yapılarak çünkü bence nativenin troopları ırkları vs yeterli.

Ben 0.6 yı indirdim ve bayadır da oynuyorum yaklaşık bir aydır çok güzel bir save dosyam oldu ama bazı buglar var mesela bir kaleyi düşman krallıktan alıyoruz ama etrafındaki binalar aynı bizim krallığımıza geçmiyor renkleri diğer krallığın renkleri olarak kalmaya devam ediyor.Bunun gibi sorunlar için güncelleme çıkarmışsınız ama ben şimdi o güncellemeyi indirip uygulayınca save dosyam silinecek mi ?

Sorum bu :smile:

tekrar ellerinize sağlık ve umarım modu geliştirmeye devam edersiniz çünkü harikulade olmuş tam aradığım kan bu mod :smile:

Genel olarak bir çok şey save dosyasına etki eder.Yani ufak tefek şeyler etkilemez.Save dosyan gidebilir.

Cevap için teşekkürler.Bakalım deneyip göreceğim :smile:

Edit:

Denedim ama save dosyama bir şey olmadı fakat buglar da gitmedi herhalde yeni savede gidecek buglar ben öyle tahmin ettim.Bilgisi olan ?

Yeni sürümü eski save ile oynayınca sorun çıkartıyor. Ben eski save ile oynamaya çalışınca kırmızı hatalar, kalelere girince kaybolan kafalar falan çıktı.

Gözcü kulesi vesaire inşa edemiyorum mühendis alıyorum hiç bir şey olmuyor.

Modunuz gayet güzel emeğinize sağlık uzun zamandır oynuyorum ama bence diplomasi modu da bu moda entegre edilmeli (öyle bir imkan varsa tabii) böylece çok daha güzel olabilir

Mod çok güzel olmuş. Tebrik ederim. Hristiyan içinde mezhep eklemek iyi bir fikir olabilir. Vaegirler Ortodoks svadya Katolik rodok Protestan olur. Böylece her krallıgin bi farkı olur.

selam arkadaşlar,

karakterimde yeterli zeka var ve okumak için kitap seçiyorum ama okuma süreci hep %0 olarak kalıyor  :sad:

kamp kurarak bekliyorum ve kalelerde de bekliyorum hatta kamp menüsünden okumakta olduğum kitap görünüyor ama dediğim gibi okuma süreci %0

okuma becerimi yükselterek denedim yine değişen bir durum yok, var mı çözümü?

porshy, senin yüzünden yine warband oynuyorum. Evlat modunun müzikleri değişince biraz soğudum ama bu moddan sonra yine evlat modu oynarım diye düşünüyorum. yine warband oynamaya devam, hep porshy yüzünden  :razz:

Ya bende uzun süre sonra geri döndüm oyuna biraz oynadım, sarranidlerle savaştaydım, sultan hakim ve bir çok derebeyi tutsağım olmuştu, dün gece çıktım bu sabah girdiğimde şehrimdeki tüm esirler ve askerler yok oldu :facepalm: çok sinirim bozuldu. Şehri savunan 0 yazıyor. esir falan yok, nasıl düzeltebilirim? Düzeltme şansım var mı? baya eskiden kalma bir save dosyam var ona dönüp tekrar uğraşmak istemiyorum. :mad: :ohdear: :cry:

Birde Frozenpainter'ın yaşadığı han sorunı bendedr var sadece bir kez girdim birdahaki denemelerimde başka bişey diyor hancı ve odadan atıyor

WenomTR said:
Birde Frozenpainter'ın yaşadığı han sorunı bendedr var sadece bir kez girdim birdahaki denemelerimde başka bişey diyor hancı ve odadan atıyor

bendede vardı 1.168 de oynarken 1.158 yapınca düzeldi
bide gemilerde çok bug var gemi sistemi değiştirilmeli jelkalaya gidiyodum gemiyle yalenden çıktım nehrin orda  karaya çıkılsınmı dedi evet dedim nehrin orda ada vardı oraya çıktım.
mühendislerdede çok sıkıntılar var bina filan hiç bişi yapamıyorum mühendis tutuyorum en pahalısından ne para alıyo ne bişi kendi kendie bişiler yapıyo

ya ben bunu yükledim ama modules yerine attım yinede çalışmıyo yani native nin falan olduğu yere gelmiyo nereye atmam gerekiyo ? lütfen cevap

Merhaba güzel kardeşim, görünen o ki bayadır girmemişsin ve güncellemede bulunmamışsın. Bir kere mod efsane, kesinlikle çok şık ve sade. Moddaki şu arkadaşlarında belirttiği saçma olan şeyleri kaldırırsan hele ki bana göre, şu Çöl Süvarilerini falan kaldırırsan mod kusursuz olur. Şöyle bi durum var 40 kişilik acemi ordu yaptım, daha yeni taptaze. Oyunu asla hileli oynamam. Yaptıktan sonra geldiler, bütün orduyu beni de yok ettiler. Bir kere Çöl Süvarileri aşırı derecede overpowered(abartı güce sahipler.) Gerek atın hızı, gerek üstlerindeki zırh(üstlerindeki zırh sarranidin en iyi zırhı.) kılıçları vs. hepsi üst düzey. Yok etmek imkânsız. Sanki karşımda Sultan Hakim var. Yani o kadar zor ki, 100 kişilik sağlam ordu ile zor yok ederim. Umarım yakın zamanda 0.7 güncellemesini yaparsın, çok birşey eklemeni istemiyorum sadece şu güzelim modu böyle bir şekilde bozan küçük ama büyük etki eden pürüzleri kaldırmanı istiyorum. İnan, öyle kalsa yine baya bi oynanır yani ne diyeyim şahane. Daha çok şey yazardım, baya bi güzel fikirler var aklımda hatta seni belkide zorlamaz, çok renk katar. Yinede sadece sırf şu sorun çözülsün diye kayıt olup, mesaj attım. Umarım dediğim gibi yakın zamanda çözülür, gerçekten güzel bir mod tebrik ediyorum.

Back
Top Bottom