[SP] Mount&Blade Warband Dombra Mod

Users who are viewing this thread

Öncelikle başarılar
Mod animasyon üzerine olacak demişsin videoyu izledim gayet güzel olmuş sonundaki artistik bitiş gayet iyi,cevaplamak istersen mod hakkında bir kaç sorum olacak.
Bu kılıç tutuş şekli kimlere özgü olacak yani moğol-türk (orta asya) olması gerekir ki bunu sadece kergitlere özgü kılar (Tartışma çıkmasın ama orta asya kültürlerinden başka benzeyen yok yanılmıyorsam)bunu sağlayabilecek misin?

Bide modu tek başına yürütüyormuşsun,öncelikle buna saygı duyduğumu belirtmek isterim ve gayet güzel iş çıkarmışsın ama mod için güzel bir grafiker (İmzalar için birde o launcherdeki resim için [ki biri hediyede edebilir onlara kalmış])

Çeri kelimesini koyduğunu görmek sevindirdi şahsen ama kergitleri komple moğollar olarak uyarlamayacaksan ki epey uzun sürer askeri ağaçtaki isimlere ellememen daha iyi olurdu.

Edit:Sözlerini çok sevdim http://www.youtube.com/watch?v=7Uj4GidWdvY

ya kardeşim saçma sapan mod konuları açılıo işte olay budur şu videodaki zırhları kılıçları yapın güzelce bi sp mod ekleyin moğolları artık neyse krallık olarak haritasını  fln hadi başarılar

abi dombra diye bir efsane yok sadece telli bir çalgı adamın biri şu filmdeki sahneyi çok sevmiş ona bide kürşad ve 40 adamının savaşına uyarlamış sonra bide şu şarkıyı koyim demiş ortaya o video çıkmış

colombos said:
abi dombra diye bir efsane yok sadece telli bir çalgı adamın biri şu filmdeki sahneyi çok sevmiş ona bide kürşad ve 40 adamının savaşına uyarlamış sonra bide şu şarkıyı koyim demiş ortaya o video çıkmış
Zaten kürşad ve 40 adamının istiklal mücadelesi önce çin sarayında başlamış Vey ırmağı yakınlarında bitmiş böyle açıkta birbirlerine dalmamışlar (Nehrin adını unuttum internete yazdım olayı cengiz han filminden alınmış videoyu trailer sanıp filmin tam sürümünü aratanlar olmuş :grin: "kürşad ve kırk çerisi filmi full izle" aynen böyle hemde"

ErkutErdem said:
rey159 said:
Dombıra çalınan alet.
Müzik enstrumanı ile savaşacak adamlarımız,büyülü notalar ile sarranid memlüklerinden nord kahramanlarına herkezi donduracak

Arkadaşım sitede bir sürü mod var onlarla dalga geçebilirsin istersen.. modu zorla oynatmiyacağız heralde..

Animasyonun yanında bir kaç item özellik filan atsan güzel olur. Böyle biraz sade.

Ayrıca diğer ülkelerin dövüş taktiklerinide yapabilirsin.

Her ne kadar umut vaad etmeyen bir konu olsa da kirletmeye lüzum yok. Gereksiz postlara gerek yok. Aksi halde moderatör amcalar acı biber sürecek bilmem anlatabildim mi ..

Benim Fikrimce Hani Kargıların Koltuklanmış Kargı vuruşları varya işte ona özenerek düm düz ileri gidersek bu kılıçlar ikiye açılsın en azından giderken bu kılıçlarla koltuklanmış kargı vuruşu gibi bişe olsa daha güzel olurdu. Ama temin ederim mod çok güzel :smile:

Back
Top Bottom