[SP] Karahanlı Destanı İptal

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Black Dead

Mod Multiplayer sürüme geçmiştir ;

Modun devamı için ; http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,338270.0.html

Modda emeği geçen herkese teşekkür ederim.Hakkınız ödenmez.

Modun devamı için ; http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,338270.0.html
nPEWVg.png

Ele aldığın konu güzel bir konu. Ve oyun 13.yüzyıl üzerine kurulu oldugu için Karahanlı modunu yaparken çok fazla item ekleme gereği duyacağını sanmıyorum yani bu bir avantaj dönemin silahları zaten var crosbow olsunvb.. Ama emek ister haritayı ayarlarsan çok güze olabilir. Bu load ekranı ve main resimleri felan geliştirilebilir diye düşünüyorum. Başarılar..

I.Süleyman said:
Ele aldığın konu güzel bir konu. Ve oyun 13.yüzyıl üzerine kurulu oldugu için Karahanlı modunu yaparken çok fazla item ekleme gereği duyacağını sanmıyorum yani bu bir avantaj dönemin silahları zaten var crosbow olsunvb.. Ama emek ister haritayı ayarlarsan çok güze olabilir. Bu load ekranı ve main resimleri felan geliştirilebilir diye düşünüyorum. Başarılar..
Teşekkürler Yeni İtemler Ekleyeceğim.Ama Loadscreen ekranları için gerekli resim bulamadım tavsiyeleriniz olursa çok müteşekkir olurum.

Edit:Ankete Katılırsanız Sevinirim.

Resimleri
Code:
[IMG][/IMG]
içine alırsan daha rahat olur görebilmemiz açısından.

Serıfsky said:
Mod güzele benziyor . O eklediğin atlar ve itemlerin de resmini atar mısın? Merak ettik doğrusu .  :cool:
Atları ve itemleri eklememiş ki. Eklenecekler yerine yazmış sadece. Hata "eklendi" şeklinde yazmasından.

Mod kötü, daha doğrusu hiç çaba harcanmamış. 2 Scene değiştirilmiş, OSP atlar eklenip trooplar editlenmiş. Sargoth'un yerine Kaşgar yaptım diye koymuşsun fakat isim sadece isim değiştirilmiş. Şehir resmi diyerek native kale resimlerini koyuyorsun.

Redstone Knight said:
Mod kötü, daha doğrusu hiç çaba harcanmamış. 2 Scene değiştirilmiş, OSP atlar eklenip trooplar editlenmiş. Sargoth'un yerine Kaşgar yaptım diye koymuşsun fakat isim sadece isim değiştirilmiş. Şehir resmi diyerek native kale resimlerini koyuyorsun.
Daha yeni yeni yapıyor dur bir hele. Kaşgar şehrini koymasının nedeni oradaki bayrağı göstermek.

Bana çevrilecek yerlerin dosyasını atarsan çevirip çeviremeyeceğime bakarım. :wink:

Redstone Knight said:
Kardeş adam 2 günde bir mod bitirebilseydi bilim adamı olurdu burada ne işi olsun?  :mrgreen: Fazla abarttın.

Edit -> Dostum harita yapmalısın :grin: Ama İstanbul'u beğendim tebrikler , başarılar.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom