[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Users who are viewing this thread

Aklıma takıldı oynadığım modlar da sevdiğim birkaç eşyayı, özelliği bir mod da birleştirme gibi bir şey yapılabiliyor mu.(çok sevdiğim bir eşyayı herhangi bir mod dan hikayeli bir moda taşıma gibi?)

Crysis said:
Aklıma takıldı oynadığım modlar da sevdiğim birkaç eşyayı, özelliği bir mod da birleştirme gibi bir şey yapılabiliyor mu.(çok sevdiğim bir eşyayı herhangi bir mod dan hikayeli bir moda taşıma gibi?)
Yapılabiliyor, Lâkin mod sahibinden izin alman gerekiyor,

kardeşim eline emeğine sağlık.....indirdim oynadım.çok hoşuma gitti.
çok teşekkürler.
güzel bir çalışma.
en büyük beklentimi karşıladı.
beklentim görev senaryo yönünden bol ve sürükleyicilik ve final olması....
bunlar açısından çok güzel çalışma olmuş...
bu tür modların yapılmasını çok istiyorum.yada yapılmış var ise isimlerini belirtilmesini.
azgad modu da buna benzer bir moddu.
çoğu modda bu 2 moddaki gibi sürükleyicilik bulamadım baya bir süre oynamamıştım.
bu 2 mod sayesinde zevkle takılıyorum.
arkadaşlar bunlara benzer modlar var mı?

Kervan başı nasıl olabilirim ??
Marnidin görevlerini yapıyorum 150ye kadar gelen ilişkim var lakin kervancı kervan başı Nasıl olunacak bilmiyorum aydınlatırmisiniz ?

marnid'in verdiği görevlerde başarılı oldukça istediğin zaman kervan muhafızı kiralama yetkisine sahip oluyorsun ve marnid sana tüccarlar için özel olarak hazırlanmış bir ceket armağan ediyor, işte o zaman kervan başı olmuş oluyorsun.

buz said:
marnid'in verdiği görevlerde başarılı oldukça istediğin zaman kervan muhafızı kiralama yetkisine sahip oluyorsun ve marnid sana tüccarlar için özel olarak hazırlanmış bir ceket armağan ediyor, işte o zaman kervan başı olmuş oluyorsun.
Peki kervan oluşturma kendi kervanını oluşturup yönetmek varmı ??

erennuman_mb said:
Kervan Başı değil de Kervan muhafızı olmuyor muyuz yav
ilk başta görevleri yaparken kervanlara muhafızlık yapıyoruz daha sonraları kervan koruma işinde nam yaptıkça marnid'ten kervan muhafızı kiralayabiliyoruz ve onların başı olmuş oluyoruz, ben böyle düşünmüştüm.

buz Şu 1.22'yi çıkar Artık =) Diplomasi özelliği Gelsin ve Yeni zırh ve kılıç Gelsin ve bir kaç görev daha geldimi tamamdır eğer 1.22 de bu özellikler olursa mod tüm Modlar içinde ilk 5'e girer inan bana şuan tek eksik diplomasi yok içinde

Senaryo bitikten sonra iki büyük sorun var.
-> Kötü gruplar bitmiyor, ülke ekonomisinin anasını ağlattılar.
-> Diplomasi yok.

Yeni bir sürüm çıkarsa düzeltilir umarım.

Mr.Semih said:
Nereden indiriyoruz
MDLWA7.jpg