[SP] Ek Mod: Mount&Blade Warband Yeni Arena Modu

Users who are viewing this thread

Titanius

Recruit
Bu Mod  , Her Krallığa Ayrı Olarak Yeni Arena Oluşturur. Bu Arenalarda Merdivenler , Parkurlar , Süsler , Taraftar Bölgesi , Demir Kapı Ve Ek Grafikler Bulunmaktadır. Amacım Daha İyi Bir Arena Oluşturmaktı Bu Yüzden 1 Haftalık Bir Uğraş İle Bunu Oluşturdum. Bazı Grafikleri Adorno'dan Alıp Kullandım Teşekkürler :smile:

Kurulum :
Dosyayı Orjinal Linkinden İndirin > SceneObj Dosyaları Klasöründeki Herşeyi Kopyalayın > Mount&Blade Kurulu Olduğu Yere Gidin > Modules Klasörüne Girin > Herhangi Bir Modu Seçin > SceneObj Klasörüne Girin > Kopyaladıklarınızı Yapıştırıp Değiştire Tıklayın

Arena Görüntüleri :
VY1vPR.jpg

Yb7rkA.jpg

MJ3L07.jpg

Mod Tanıtım Videosu (Orjinal) :

İndirme Linki :

Ek Mod Yazdım , Yeni Text Kullanmayı Düşündüm Ama Ben Birşey Yaptığımda Çok Abartıya Kaçıyorum Bu Yüzden Bu Halde Paylaştım Önerin İçin Teşekkürler :smile: Bu İlk Modum :smile:

Yild said:
Basarilar

Teşekkürler :smile:

TRCY_Maresal said:
Güzel görünüyor. Belki bunu kendi modumda kullansbilirim. Tabii ki izin çerçevesinde.

Devamını bekliyorum.

V2sine Uğraşıyorum En Yakın Zamanda Paylaşmayı Düşünüyorum İstediğin Gibi Kullanabilirsin :grin:

Zaten yabancı forumda aynısı var

madem biraz değiştirdim diyorsun, belirtte alıntı olduğunu anlayalım.

Dragon Caliph said:
Black Dead said:

Video da belirtmiş. zaten. :smile:
Video'da belirtmesi yetmez.Kaynak belirtsin."1 Haftalık Bir Uğraş İle Bunu Oluşturdum. " ile olmuyor.

Black Dead said:
Dragon Caliph said:
Black Dead said:

Video'da belirtmesi yetmez.Kaynak belirtsin."1 Haftalık Bir Uğraş İle Bunu Oluşturdum. " ile olmuyor.
Acemi olum çok gitme üstüne, tabi bu haksız olduğun anlamına gelmez.

Dragon Caliph said:
Black Dead said:
Dragon Caliph said:
Black Dead said:

Acemi olum çok gitme üstüne, tabi bu haksız olduğun anlamına gelmez.
Bunun acemilikle alakası yok ki.Normal bir insan bunu anlayabilir zaten.Neyse, pekte önemli değil.

Back
Top Bottom