[SP] Diriliş Ertuğrul

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Aeglos said:
Diplomasi olması için modu baştan yapmaları lazım. Diplomasiyi kaynak modül olarak kullanıp üzerine yaparlar. Freelancer yapabilirler ama.
aeglos okudum sadece ertuğrul olarak başlıcaksak diplomasi gerekli değil ama freelancer olabilir bence şu v1 i hayrlısıyla çıkartsınlar bi v2 de freelancer olabilir

Selamet bişey diyecem o alplerin zırhından cok olcak mesala lamelar da govdesi kahverengi kolluk siyah olucak veya sipsiyah zırhları olcak demi ?

Anadolu said:
Selamet bişey diyecem o alplerin zırhından cok olcak mesala lamelar da govdesi kahverengi kolluk siyah olucak veya sipsiyah zırhları olcak demi ?

valla kardeş önceden yapmışlarsa yapmışlardır yapmamışlarsa bu saatten sonra yapamazlar söz verdikleri tarihin bitmesine 2 gün kaldı zırhı boşver v2 de eklerler dua et modu çıkrsınlar

battalgaziii said:
Anadolu said:

valla kardeş önceden yapmışlarsa yapmışlardır yapmamışlarsa bu saatten sonra yapamazlar söz verdikleri tarihin bitmesine 2 gün kaldı zırhı boşver v2 de eklerler dua et modu çıkrsınlar
enes le konusmustum yapcaz demisti ama bilmiyorum

Arkadaşlar taşındık net 2 gün sonra gelicek gelir gelmez foto vs. gelicekdir kusura bakmayın.

DorkBey said:
Arkadaşlar taşındık net 2 gün sonra gelicek gelir gelmez foto vs. gelicekdir kusura bakmayın.
Foto mu ? Çıkış tarihi verdiniz. Biz modun çıkışını bekliyoruz, hala foto diyorsunuz.

2 gün sonra verdiğiniz tarih bitçek boşverin fotoyu 5 nisan dediniz çıkmadı eyvallah ramazanda çıkmadı eyvallah ama bu seferde çıkmazsa ayıp edersiniz resmen milletle dalga geçiyorsunuz

Sadece bu mu herkes bir tarih veriyor sonra yok bir aksilik cıktı yok halam geldi yok şu yok bu siz bu kadar insanı kaç aydır bekletiyorsunuz ve mod bayramdan sonraki hafta cıkıcak diyorsunuz surada 2 gün kalmış yakında foto vs. gelcek diyosunuz :grin: sonra bu insanlar foruma gelip niye tarih soruyor diyorsunuz dalga mı geçiyorsunuz siz ?  Bir işe başlarken emek veriyorsunuz eyvallah da ben dahil bir çok kişi günde 100 kere bir sayfaya girmektende bıktık usandık sürekli modla ilgili haber var mı diye bekliyoruz. Bir işe başlayacaksanız hakkını vererek yapıcaksınız şimdi sakın benim cevabıma agresif agresif cevap yazmayın Sıkıntısı Olan Özele Gelsin ! herneyse yinede bekliyoruz.

bezelye23 said:
Sadece bu mu herkes bir tarih veriyor sonra yok bir aksilik cıktı yok halam geldi yok şu yok bu siz bu kadar insanı kaç aydır bekletiyorsunuz ve mod bayramdan sonraki hafta cıkıcak diyorsunuz surada 2 gün kalmış yakında foto vs. gelcek diyosunuz :grin: sonra bu insanlar foruma gelip niye tarih soruyor diyorsunuz dalga mı geçiyorsunuz siz ?  Bir işe başlarken emek veriyorsunuz eyvallah da ben dahil bir çok kişi günde 100 kere bir sayfaya girmektende bıktık usandık sürekli modla ilgili haber var mı diye bekliyoruz. Bir işe başlayacaksanız hakkını vererek yapıcaksınız şimdi sakın benim cevabıma agresif agresif cevap yazmayın Sıkıntısı Olan Özele Gelsin ! herneyse yinede bekliyoruz.

aynen kardeşim alışkanlık yaptı  :smile: haber varmı diye elim gidiyo sayfaya artık resmen dalga geçiyolar bizle 8 ay oldu daha çıkmadı sanki anno domini yapıyolar

Güvenemiyorum beyler artık hiçbir şeye, hiç kimseye.

Şey de çıkabilir, şeyy... :mrgreen: :mrgreen:

MOD RAMAZAN BAYRAMINDAN SONRAKİ HAFTA İÇERİSİNDE ÇIKACAKTIR

Beyler sabredelim cıkar ya :smile: da 2 gün 2 ün geciştiriorsunuz keske hıc yazmasaydınız 2 gün sonra dıe haksızmıyım

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom