[SP] Diriliş Ertuğrul

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
cok guzel olmus herkesın ıhtıyacı olan bır mod yanlış anlaşılmasın güzel oldugu ve türk tarihi ile alakası oldugu ıcın oyle dedım mod cıktımı

By_Balcy said:
cok guzel olmus herkesın ıhtıyacı olan bır mod yanlış anlaşılmasın güzel oldugu ve türk tarihi ile alakası oldugu ıcın oyle dedım mod cıktımı

Daha cıkmadı buglarımız var onları halledip çıkarcaz.

DorkBey said:
By_Balcy said:

Daha cıkmadı buglarımız var onları halledip çıkarcaz.

peki hevesle beklıorum trooplar falan cok guzel işlh hayal kırıklıgınıa ugramayız dıger modlardakı gıbı bırısının ayagı cıplak falan sızın buna özen gösterecegınızı düşünüyorum

battalgaziii said:
heyecandan ölcez çıkarın artık  :cry: bamsının kılıçlar ne oldu
evet onları da unutmuşum cok güzel gözüküorlar kılıçları falan özen gösterilse iyi olur cıkardıktan sonra oyunu facebooktan iletişime geçerseniz onlarla cok büyüyebilirsiniz birazdaha karakterleri de benzetmeleri lazım ama

yüzleri pek görmedik bi ertuğrulun yüzünü gördük başarılıydı 8 aydır modla uğraşıyorlar güzel birşeyler çıkacağınddan eminim

battalgaziii said:
yüzleri pek görmedik bi ertuğrulun yüzünü gördük başarılıydı 8 aydır modla uğraşıyorlar güzel birşeyler çıkacağınddan eminim

ben daha modu 1,2 gün önce gördüm 8 ay önce gorsem dayanamazdım bu kadar beklemeye :smile:

bu arada bişey sorabilir miyim ben cok onceden berı forumu bılıorum eskılerden berı ama üye olmamıstım sımdı üyeyim biraz acemıyım acıkcası bırısı bana yazdıgında iletilerime bakıorum ama goremıorum mesela bu modun yapımcısı bana buglar var bıtsın cıkarıcaz dedı ama ben sadece sayfaya gırdıkten sonra gordum ıletılerımde yok

anla artık bizi aralık 2014 ten beri bekliyoz dizi ara verince özlem iyice arttı bizde modu bekliyoz hasret gidermek için  :eek:

o olayı bilmiyom sende arada konuyu yokla iletilerimde sadece konu dışındaki özel yazışmalar olur

battalgaziii said:
anla artık bizi aralık 2014 ten beri bekliyoz dizi ara verince özlem iyice arttı bizde modu bekliyoz hasret gidermek için  :eek:

:smile:) gelıor az sabredek :smile: dızı de cok fena yerde bıttı he heleşükür bir türk üstünlüğü yerde bıttı süleyman şahımız öldü ruhu şaad olsun başlasın bakalım cok guzel olucak :smile:

battalgaziii said:

o olayı bilmiyom sende arada konuyu yokla iletilerimde sadece konu dışındaki özel yazışmalar olur
teşekkürler sağolasın

bu arada mod da diplomosi var mı oda cok onemlı bır durum diplomasi göremedım ben de o yuzden soruyuorum diplomasi olursa mod daha zevkli ve güzel olur bence cıkartmadan diplomsaiyede koyun üyelerimizin bu duruma değer verıcegını ve bekleyecegını düşünüyorum anket de yapabilirsiziz

By_Balcy said:
bu arada mod da diplomosi var mı oda cok onemlı bır durum diplomasi göremedım ben de o yuzden soruyuorum diplomasi olursa mod daha zevkli ve güzel olur bence cıkartmadan diplomsaiyede koyun üyelerimizin bu duruma değer verıcegını ve bekleyecegını düşünüyorum anket de yapabilirsiziz

aynen lütfen diplomasi de olsun modda

cruquel said:
By_Balcy said:

aynen lütfen diplomasi de olsun modda
destek verdiğin için teşekkürler

ilk öncelikle buglarımızı düzelttikden sonra cift kılıç eklencek daha sonra dizideki kahramanların yüzleri oyuna aktarılcak, bir kaç düzenlemeden sonra sizlere sunucaz modu.

Not:grin:iplomasi konusunda ekibce bi konuşma yapmamız lazım.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom