[WB][SP] Calradgyr (v2.2 - 30.06.2020)

Users who are viewing this thread

Moddb'den indirmiştim modu, güncelleme geldiğini görünce atölyeden abone olup tekrar indirdim fakat kayıtlı dosyam kayboldu :sad: Kurtarma şansımız var mıdır?

EDIT: Tamamdır çözdüm mevzuyu, kaldığımız yerden devam !

Eline sağlık, yeni güncellemelere katkı için hemen ilk gözüme çarpanları söylüyorum:

Geroya hanında şehirli adamlardan herhangi birine "bana bu diyar hakkında ne söyleyebilirsin?" diye sorulduğunda burası tulga şehri liderimiz sancar han diyor :grin:

Dörtyol hanındakilerle konuşurken mesela "neden?" tuşuna bastıktan sonra tuş kaybolmuyor. Sürekli olarak tuşa basılabiliyor ama bir şey olmuyor.

Bu arada Geroya hanında hiç bir şey satılmıyor sanırım tüccar yok ortada. Belki de oyunun ilerleyen safhalarında aktif oluyordur kim bilir. Yeni yeni keşfedeceğiz bakalım.

Başkan öncelikle eline sağlık modu keyifle oynuyorum. Benim şöyle bir sorum olacak herhangi bir handaki görevlerden mesela, köle taciri Ramun un verdiği görevi yaptıktan sonra Jumne Korsanları ile para vererek barış imzalıyorsun ama hep aynı ekranda kalıyor, Jumne korsanlarının vereceği göreve geçmiyor ekran, sebebi nedir?

1.3 çıktı
  • haydutlara karşı onur düşmesi sorunu tamamen çözüldü
  • zindan kapısı hatası düzeltildi
  • calradgyr tacına +7 liderlik bonusu eklendi
1gnEhm4.png

Yaklaşık bi' üç dört yıldır falan Warband singleplayer oynamıyorum. Konuyu görünce canım tekrar oynamak istedi. İndirip oynayacağım, teşekkürler emeklerin için.

Üstat mod çok güzel olmuş ellerine sağlık. Yalnız ben yakutları nerede kullanacağımı çözemedim. Yalen Hanı'ndaki Rodrigo hiçbir şey söylemiyor.

Bi an nedense Bannerlord modu sandım. Güzel duruyor, eline sağlık.

Bannerlord için yapacağın güzel storylineları merakla bekliyorum :smile:

1.4 çıktı
  • freelancer modundaki bazı hatalar düzeltildi
  • grunwalder görevindeki hatalar düzeltildi
  • dorak askerleri ve diğer lonca askerlerinin maaşları azaltıldı
  • dorak sandığına konulması gereken eşya adedi 15'ten 9'a düşürüldü

Gerçekten güzel bir mod, teşekkürler. Bannerlord full sürümüne geçinceye kadar Warband'a devam.

Denk geldiğim bir bug: Iclamur'daki loca liderine köle satmak istiyorum deyip sonra vazgeçince oyun donuyor.

Bir de satın alma odaklı görevlerde değişiklik olacak mı merak ettim. 4 keten veya 1 zeytin bulmak için haritanın yarısını kontrol etmem gerekti. Ki keten görevinden vazgeçmiştim zamanım kalmadığı için şans eseri son şehirde buldum.

Bir de bu kitap bulma görevi bulma hakkında sorum olacaktı. Bütün hanları dolaştım ancak bir şey bulamadım. Normalde kitap tüccarından aldığımız kitaplar mı aranan kitaplar?

Last edited:
Back
Top Bottom